Jump to content

Active info display


Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar 2019 comfortline araca sahibim. Uzun süre internette aradım ancak bir sonuç elde edemedim. Servis üzerinden hayalet gösterge satın almayı düşünüyorum aracımın garantisinin bozulmaması için fakat hiçbir yerde fiyatı ne kadar bulamadım herhangi bir bilgisi olan biri varsa söyleyebilirse sevinirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, tanerileri yazdı:

@Selcoftk ön konsol tamamen sökülüyor be bazı kablolar yeniden çekiliyor araç beyninden bu işlem sırasında diye biliyorum.  Bu sebeple tavsiye etmiyorum. Ön konsol sökülüp takılınca tıkırtılar başlayacaktır. 

Ne sökülüyor hocam? Ben defalarca söktüm. Sol kapı tarafı havalandırma menfezi sökülüp sadece gösterge ve çerçevesi çıkartılıyor. Kablo falan da yok. Soketler aynı eskisi çıkar yenisi takılır. Kodlanır işlem biter. 25-30 dakika sürer.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...
On 01.08.2020 at 11:23 PM, serkan_kala yazdı:

@ZaGani 5000-6500 tl, sıfır hayalet gösterge alınınca kodlama ile güncel kilometre ayarlanıyor, ikinci el alınırsa artık o kilometreden sonra işler. 

Kodlama ile derken vcds ile yapabilir miyiz sıfır aldığımızda ? Tr de çok para istiyorlar yurtdışında uyguna bir ekran buldum sıfır elimde vcds var ama km ayarını nasıl yaparım bilmediğimden yada vcds ile yapabilir miyim bilmediğimden almamıştım ürünü. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Servis fiyatı soranlar olmuş: 

VOLKSWAGEN     5G1920791B     GOSTERGE     16930,35 TL + KDV

Navi destekli olanı da aynı para, olmayanıda. Passat için de aynı Tiguan içinde. 

image.png.3b908ea8bc62922f1e48a4686cd2a05e.png

 

@ahmetyerebakan VCDS ile hiç bir şey yapamasınız. Online ODIS ile "Parça Koruma - Component Protection" kaldırılması lazım, anahtarlarınızın tekrar tanıtılarak aracınızdaki özelliklerin geri çağırılması lazım. Profesyonel destek almanız gerekiyor. VCDS ile ancak bunları yaptıktan sonra R logosu eklersiniz :) 320 kadran yapar renk değiştirirsiniz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aliiii Bunu daha önceki araştırmalarımda da duymuştum. Teşekkürler bilgi için. En azından sıfır km aldığımda km yi odis ile aynı şekile getirebildiğimizi öğrenmek iyi oldu benim için. Şimdi online odis kullanan birini bulmak lazım :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16.000 TL çok para... 

VW servisleri aksesuar ve bu tip upgrade olasılıklarını değerlendirebilse, makul fiyata garanti bozulmadan bu tür işlemleri yapsalar , gizli özellikler mesela , hele birde chip tuning .  yüksek cirolu rakamlar yaparlar ama demek ki paraya ihtiyaçları yok.

 

 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...