Ayak Altı Işıkların Şiddetini Ayarlama

Media ekrandan da kontrol edin.ben açmadan önce çok az yanan ışık %100 dü. açtım kodu daha canlı yanmaya başladı ekran göstergesinde %60 olduğunu gördüm. onu da %100 yapmak lazım. :'(

@Ender

@Ender Arka tarafta varmıydı aydınlatma, siz mi yaptınız? 
Arka tarafta yoktu biz sonradan çektik( araç Highline) ali axp. de çok ürün var birebir oluyor bıkaç arkadaşımıza daha yaptık ama biraz zahmetli oluyor. elektiriği önlerdeki ayak altı aydınlatmadan çekiyoruz. koltuk altından ve kapı eşiği plastik trim altından geçiriyoruz vs yorucu oluyor ama değiyor :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arka tarafta yoktu biz sonradan çektik( araç Highline) ali axp. de çok ürün var birebir oluyor bıkaç arkadaşımıza daha yaptık ama biraz zahmetli oluyor. elektiriği önlerdeki ayak altı aydınlatmadan çekiyoruz. koltuk altından ve kapı eşiği plastik trim altından geçiriyoruz vs yorucu oluyor ama değiyor :)  
Sağolun Hocam bir bakayım ali'ye

Sağolun Hocam bir bakayım ali'ye
Bulmazsa şayet ben eski alışveriş kutusuna bakar lin atarım:)  bu arada 4 adet set olarak satılmakta olmadı 2 sini kullanır yedek bırakırsınız yada bir arkadaşınız ile paylaşırsınız bizler öyle yaptık :)   

Bulmazsa şayet ben eski alışveriş kutusuna bakar lin atarım:)  bu arada 4 adet set olarak satılmakta olmadı 2 sini kullanır yedek bırakırsınız yada bir arkadaşınız ile paylaşırsınız bizler öyle yaptık :)   
Eğer alırsam diğer ikisinin sahibi belli :)  @Ensteknn Ama önce sensör işini halledeceğim, kafaya koydum

Aynen guzel olmusta plastigin sökülmesine karsiyim daha doğrusu aracta biseyin sokulmesine @fcsrn ama o olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar ayak aydınlatma montajını yaptırdığım Ali Delen ile görüştüm. Işıkları led yaptım florasan gibi aydınlatıyor dedim ... Ayarlarını helogen ampüllere göre yapmıştık uğra yanıma ayarları led yapalım voltajı kısalım ozaman sorun ortadan kalkacak dedi. Sonucu size yazacağım.
hakan hocam sonuç nasıl oldu, şu anki durum nedir?

Haklısın Erkan hocam. indim baktım. :)

qPBB0d.jpg

%50 değer gerçekten azmış. ben bunu %100 yaptım. baktım nerelere kadar çıkacak. en üst seviye %250 ye kadar çıktı. normal ampulle istediğim ışık seviyesine %250 de ulaşmış oldum.

rZ99za.jpg

%260 veya 300 yaptığınızda kabul etmiyor ve otomatikmen %14 ve %44 lere indirdi kendisi seviyeyi. o zaman led ampul almaya gerek kalmadı benim için.

Telefon çekimi çok iyi değil ama en azından fark belli oluyor. canlı bakınca zaten bu fark daha iyi görülüyor.

En üsteki %50 ortadaki %100 en alttaki %250 hali. Hatta en alttaki fotoda ayakabım belli olmaya başlamış.
:)

gZoXj2.jpg

Ro3Qb6.jpg

PPMMm6.jpg

@MSE

@Ender
2013 Midline Plus Kendi BCM si takılı. SARI AMPULLÜ orijinal lambalar taktık.
Işık şiddeti bende de çok düşük oldu.
Bunu yapınca yani 250 yapınca ışık şiddeti bende de arttı.
Başka bir Midlineplus da aynı ampulleri denedik onda da ışık şiddeti çok düşük oldu.

Burada tarif edildiği şekilde parlaklık değerini 250 yapınca ışık arttı.

Ama teypten ışık ayarı ile 1 kez bile oynar iseniz tekrar ışık şiddeti eski haline dönüyor. Değer 250 bile olsa eski haline dönüyor.
Şimdilik teyp ile oynamadan kullanıyorum.

Geri
Üst Alt