Aracımı teslim aldım ;)

erkanz dedi:
@golfaşkı Akın Hocam iltifat etmişsiniz, benim için bilakis zevkti. Sizinle tanışmış olmaktan büyük keyif aldım, dilerim tadı damağımda kalan kısa ama keyifli sohbetimizi inşallah benim yolum İzmir'e düşerse uzunca tekrar ederiz temennim.

Aslında kodlamalar için Akın Hocamızı esir alırdım ama gece vakti İzmir'den yol gelmiş olmaları ve yeni, taptaze Golf'ün bir an evvel direksiyonuna geçme şevkini açıkçası baltalamak istemedim, bir de yanında hocamın babası olunca ekstradan bir saygısızlık etmeyeyim çekincesi de yok değildi :) Tabi yolcu etmeden önce bak ben de bunu bunu yaptım şeklinde kısa bir eziyet yaşatmadım değil kendisine  s=s17

Bu doğrultuda kodlamalara pek vakit ayıramasak da en azından MY16 kasa Golf'lerde 14 kablonun yetersiz olduğunu da görmüş olduk.

Benim koltuklar siyah ama bej de bir başka duruyor be hocam, beyaza çok yakışmışlardı, hele ki bir de benim alıştığım dışında 35 plaka olunca tadından yenmez bir manzara oluştu :) Güzel günlerde keyifli, kazadan beladan uzak tadında sürüşler, yolculuklar dilerim hocam.

@yusuf Yusuf Hocam Akın Hocamızla tanışmak benim kısmetimmiş, yoksa maşallah sizin elinize su dökemem.

@MSE Muhammed Hocam sabırla beni dinlediğin ve daimi hoş sohbetlerin için buradan tekrar teşekkür ederim.

Son olarak; yahu hocam bir fotoğraf çekilmeyi nasıl akıl edemedik  s=s20
estagfrullah hocam ben herşey için teşekkür ederim, teknik bilgin mükemmel zaten yoldada  canlı destek aldım zaten senden :)

kadran selamlama mükemmel oldu, eger sen açmasan izmirde yapacak bir servis yoktu.  çok iyi denk geldi :)

babam  senin ayna kapaklarını çok fonksiyonel buldu, bizim aracada sipariş vereceğiz  yağmurda  ıslanmasınıda engeller bir nebze.

aşırı yorgunluk  ve bebekten ötürü uykusuzluk olmasa daha  uzunca bir sohpetimiz olurdu, tabi birde bir an önce araca binip gazlama isteği de vardı :D

izmirde artık bir dostun var ne zaman yolun düşerse yada burdan bir işin olursa alo demen yeterli.  ;)

iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara tesekkürler  herkese hayırlı sürüşler. 

( birde nasıl resim atacağız bilen varsa söyleyebilirmi)

@golfaşkı hocam mesaj yazdigimiz yerin altinda ekler ve diger secenekler yazan bi sekme var ona tiklayinca dosya ekle diye bi yer var oradan foto secip yollayabilirainiz bu kolay olani resim kucuk ekleniyo tiklayinca buyuyo. Bi de hizliresim sitesine yuklenip oradan buraya url kopyalayarak yapiliyo ama onu ben de bilmiyorum. Bu ikincisinde daha guzel gozukuyo fotograf :'(

evet hizli resiimi de ogrenmis oldum  &: hizliresim.com a resmi yukluyoruz hocam. Sonra orada linkler cikiyo

buradaki isaretli olani kopyalayip burada metin yazdigimiz yere yapistirinca resim yukleniyo  :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MRT BSRN

İnşallah en kısa zamanda İzmir buluşmasını gerçekleştiririz hocam... :) )

Moderatör tarafında düzenlendi:
@golfaşkı hayırlı olsun aracınız, kazasız-belasız, kullanmak nasip olsun.

Yarın, ben de beyaz meleğime kavuşacağım inşallah. @erkanz hoca iyi denk gelmiş. Kapı açılma detayını söylemeseydiniz trendline golf 6 da bile var diyecektim ki, sonraki mesajınızda detayı açıklamışsınız.

Neyse ki ; fark etmem üzere @yusuf hoca bana çok yakın, hatta @negative ben de Bahçelievler deyim ve işyerim de Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi.  İstanbul buluşmasını kaçırmışım ama biz de aramızda küçük bir buluşma yaparsak memnun olurum .  Yakın olan herkes de gelebilir.

Yarın inşallah Beyaz meleğime kavuşunca fotoğrafları paylaşırım.

C5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yukardaki mesajımda "mention" lar aktif olmamış. Tapatalk da yapılamıyor mu? Admin dostlarımız yardımcı olursa memnun olurum.

@GolfTutkunu Hocam siz beyaz meleğinize hayırlısı ile kavuşun gerisi kolay, mutlaka resim bekliyoruz :) Şimdiden hayırlı olsun, kazasız, belasız keyifli sürüşler dilerim.

Ek: Hocam mention ınız aktif sanırım zira benim tapatalkıma bildirim geldi.

Teşekkür ederim Erkan Hocam bu arada adaşız da :) burada sanal kimliklerimiz yok,  şuana kadar hiç bir forumda adımı işyerimi belirtmeden nick name arkasından konuşuyordum. Açıkcası biraz garip duygular içerisindeyim.  Hakikaten çok samimi ortam. Her yıl tatillerimde Akçay dan Antalya'ya giderken, izmir ' e muhakkaK uğrardım. Umarım bu yıl da nasip olur, biliyorum ki; Murat Hocam başta olmak üzere bir çok dost ile kısa da olsa görüşüp hasbihal edeceğim. 

Mention 'nun aktif olmasına sevindim maviye dönüşmeyince kod falan mı girmem gerekiyor sandım bir an. :)

GolfTutkunu dedi:
Teşekkür ederim Erkan Hocam bu arada adaşız da :) burada sanal kimliklerimiz yok,  şuana kadar hiç bir forumda adımı işyerimi belirtmeden nick name arkasından konuşuyordum. Açıkcası biraz garip duygular içerisindeyim.  Hakikaten çok samimi ortam. Her yıl tatillerimde Akçay dan Antalya'ya giderken, izmir ' e muhakkaK uğrardım. Umarım bu yıl da nasip olur, biliyorum ki; Murat Hocam başta olmak üzere bir çok dost ile kısa da olsa görüşüp hasbihal edeceğim. 

Mention 'nun aktif olmasına sevindim maviye dönüşmeyince kod falan mı girmem gerekiyor sandım bir an. :)

@GolfTutkunu Erkan Hocam çok memnun oldum, aynı duyguları paylaşıyoruz emin olabilirsiniz. Buradaki samimiyet, içtenlik ve en önemlisi tüm hocalarımızın saygılı yaklaşımları forumu adeta bir aile ortamına dönüştürdü. Konu başlıklarımızın zenginliğinin önümüzdeki dönemde artarak devam edeceğine olan inancım çok kuvvetli :) Yeni dostlar ediniyor, sadece yazmak ve sanal kimliğimizin ardında kalmaktan çıkıp bilfiil tanışıyor, sohbet ediyor, dertlerimizi çekinmeden paylaşabiliyoruz. Ne mutlu ki bize bu aileye dahil olma kısmetini yakaladık.

Örneğin dün @golfaşkı Akın Hocam aracını teslim alırken uzaktan da olsa o eşsiz ana şahit olmak, daha önce hiç görmediğim bir arkadaşımız için yol yapabilme ve ona yardımcı olabilme payesini bizlere tadabilme imkanı sağlayan foruma ve buna ön ayak olan tüm hocalarımıza sonsuz teşekkürler :) Dilerim İzmir'deki buluşmanızı gerçekleştirebilir, dostlarla hasbihal edebilirsiniz. Keza ben de İstanbul'dayım zaten :) Akın hocam İstanbul'a yolun düşerse mutlaka bekliyorum, tabi ben İzmir'e inşallah gelirsem mutlaka arayacağım, emin olabilirsin :)

mention konusuna gelince, hala biraz ayarsız gibi, eminim @yusuf hocamız tapatalk'tan kaynaklı bu aksaklığın sebebini bulacaktır :)

Hayırlı olsun. güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Geri
Üst Alt