Aracımı teslim aldım ;)

Hayirli uğurlu olsun.kazasiz belasiz surusler dilerim

GolfTutkunu dedi:
@golfaşkı hayırlı olsun aracınız, kazasız-belasız, kullanmak nasip olsun.

Yarın, ben de beyaz meleğime kavuşacağım inşallah. @erkanz hoca iyi denk gelmiş. Kapı açılma detayını söylemeseydiniz trendline golf 6 da bile var diyecektim ki, sonraki mesajınızda detayı açıklamışsınız.

Neyse ki ; fark etmem üzere @yusuf hoca bana çok yakın, hatta @negative ben de Bahçelievler deyim ve işyerim de Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi.  İstanbul buluşmasını kaçırmışım ama biz de aramızda küçük bir buluşma yaparsak memnun olurum .  Yakın olan herkes de gelebilir.

Yarın inşallah Beyaz meleğime kavuşunca fotoğrafları paylaşırım.

C5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizede hayırlı olsun hocam

GolfTutkunu dedi:
@golfaşkı hayırlı olsun aracınız, kazasız-belasız, kullanmak nasip olsun.

Yarın, ben de beyaz meleğime kavuşacağım inşallah. @erkanz hoca iyi denk gelmiş. Kapı açılma detayını söylemeseydiniz trendline golf 6 da bile var diyecektim ki, sonraki mesajınızda detayı açıklamışsınız.

Neyse ki ; fark etmem üzere @yusuf hoca bana çok yakın, hatta @negative ben de Bahçelievler deyim ve işyerim de Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi.  İstanbul buluşmasını kaçırmışım ama biz de aramızda küçük bir buluşma yaparsak memnun olurum .  Yakın olan herkes de gelebilir.

Yarın inşallah Beyaz meleğime kavuşunca fotoğrafları paylaşırım.

Benim dediğim özellik vag com konusundaki  http://www.golftutkusu.com/vag-kablosu-ile-aktive-edilebilen-ozellikler/13-camlar-acilirken-kapi-acilinca-acilmasinin-durmasini-engellemek/msg18145/#msg18145  Bu işlemdir ;)

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

hayırlı olsun, güle güle kullanın...

GolfTutkunu dedi:
Yukardaki mesajımda "mention" lar aktif olmamış. Tapatalk da yapılamıyor mu? Admin dostlarımız yardımcı olursa memnun olurum.

Hocam tapatalk ve bizim sistemimiz arasındaki bir uyuşmazlık. Zamanla önüne geçeceğiz ;)

Geri
Üst Alt