Egzosdan su damlaması

Sorun yok[mention=2]yusuf[/mention] hocam gerektiğinde bilgisayardan bakar link ve resimleri kontrol ederiz.Ben bilginiz olsun babında söyledim [emoji4]
Yukarıdaki ... Butonu ile web görünümü mümkün bilmiyorsaniz hocam.

*silvershadow murat hocam belki konuyla alakasız ama ben bu yazıyı şu an android mobil uygulamanızdan okuyorum bu konuda ne resim nede linkleri göremiyorum.
Ekim~Kasım ayından itibaren forumu takip edip kapanan konularıda bilgilenme için okumaya gayret sarfediyorum bu durumdan bu konu içinde kesin emin oldum fakat daha öncede çok kereler bu resim ve link görememe durumunu yaşadım.Bilginiz olsun
emoji4.png

Bu arada en ince detayları dahi içeren,servisin şikayet geldikden sonra ancak öğrendiği ama burada paylaşılarak bizlerin önceden bilgi sahibi olduğumuz yazılarınız ve emeğiniz icin de ayrıca teşekkürler.
emoji106.png
emoji122.png
Değerli Hocam 

Mention olmayınca bazı mesajlar gözümden kaçabiliyor. 

Kusuruma bakmayınız.  İşte bu nedenle geç yanıt vereceğim. 

Memnun oldum Hocam

Evet mutlu bana yazdıklarımın faydası dokunduysa.

Tapatalk kullanmadan doğrudan Web den de ulaşabilirsiniz Hocam Sorunsuz olarak.

Soru ilgili konu başlığına taşındığı için sorun çözülmüş oldu. İlk mesajdan itibaren okunması halinde sorun ve su an akla gelmeyen bağlı sorunlar çözülmüş olacaktır. 

Saygılarımla 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar. Yeni konu açmak istemedim aynı konu daha önce açıldığı için bütün bilgiler bir konu altında biriksin diyerekten.

Aracımla sabahları 7-7:15 gibi erken saatte evden işe gidiyorum. Sürüş mesafesi yaklaşık 1-1,5km şehir içi sakin sürüş devir aralığı 1000-2000 devir arası, bulunduğum bölgede şuan hava sıcaklıkları sabahın 7 sinde -2, -4 arası oluyor genelde.

Daha önceden oluyor muydu dikkat etmedim hiç ama 3-4 gündür farkediyorum iş yerine gelip aracı durdurduğumda stop etmeden son olarak rolantide bi 15-20sn çalıştıktan sonra stop ediyorum.

Araçtan inip baktığımda aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi egsoz tan bir miktar su atıyor. (Resmi bu sabah çektim)

İnternetten biraz araştırdım egzos tan su atması demek yada su damlatması motorun sağlıklı olduğu anlamına gelir gibi yorumlar var ama bu su atma bana sanki biraz fazla geldi gibi.

Aracın radyatör soğutma suyu genleşme kabında herhangi bir su eksikliği yok seviyesi max a yakın. Yağ seviyeside normal.

Konu hakkında tecrübeli bilgili arkadaşların yorumları benim için çok değerli şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.

I_0324.jpg

geçenlerde arkadaşımla ikili kolda gazlarken onun bişey dikkatini çekmiş. birden asıldığında egzozundan şıpır şıpır bişeyler akıyo diyor. bu bahsettiği yanmayan çiğ benzin midir? terleme midir?
Çok kısa yazacağım. Egzozundan su gelen aracın motoru sağlıklıdır.

Geri
Üst Alt