Mevzunun yeni olmadığı anlaşılmıştır, duraklama yapmadan ilerleyiniz..

tiesay

Katılımcı Üye

İsim
Erinç
.. 

Edit : Anlaşıldığı üzere söz konusu Tüvtürk zammı Ocak ta yapılmış, güncel bir durum değilmiş. Bu hafta sosyal medyadan bir nevi protesto amacıyla konunun tekrar alevlendirildiği anlaşılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tiesay egzoz muayenesi hariç mi?

Egzoz 80, muayene 342.20 olarak 30 Haziran'da  422.20 tl ödemişim.

@tiesay Haaahaaa!!!!

Beni hiiiiiccccc ilgilendirmiyor, hayatimda ilk defa bir arabayi 12 aydan fazla kullaniyorum, stok olmadigi icin sifirliyamadim :) Yaz sonu insallah

Hayatimda hic bir arabami  muayneye sokmadim....

Hocam fiyatlar zaten yılbaşından beri bu şekilde değil miydi? Son haftalarda sanırım millet yeni farkettiği için gündeme geldi mesele.

Traktör (Römorklu, Römorksuz), Motosiklet ve Motorlu Bisiklet: 174,64 TL

Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Römork: 342,20 TL

Otobüs, Kamyon, Çekici ve Tanker: 462,56 TL

Egzos ücreti 80 TL

@AhmetCakmak Ben de @krym hocamın türden muayeneye tabii olmadığım için yılın başından itibaren mi yoksa şuanda mı oldu anlamadım hocam.

Bugün LinkedIn den şimdi de turuncu forumdan gördüm, isyanın biri bin para. 

@ogzogz Bu durumda sanıyorum siz zaten yıl başındaki zamlı tarifeden işlem yaptırdınız.

@AhmetCakmak

Biz LinkedIn kurbanı olduk, konuyu buraya taşıdık demek ki. 

İnşallah 2 tık da biz foruma kazandırmışızdır bu sazan.avi haberle..  :(

@tiesay Ben de anlamadım hocam günlerdir Facebook gruplarında vs çokça paylaşılıyor. İnsanlar bir şeye dikkat çekilmesi için illa ki başkasından bir hareket bekliyor. Sonuçta bu zamlar yılbaşından beri geçerliydi, yeni farkına varıyorlar pahalılığının.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bir kaç gündür bende duyuyorum muayene ücretlerine zam geldi diye şaşırmıştım aynı yıl içinde ikinciye zam gelmemişti şimdiye kadar diye ama yılbaşında olan zam gündeme gelmiş garip sonradan sindiriyoruz heralde :D

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt