2.kez Golf 7 sahibi olmak (RİNTİNTİN)

@muslumbingollu

Ama sonuç olarak zevkle binmeye bakın hocam, arabadan soğumanızı gerektirecek kadar bir sebep değil, neticede hepimiz 2.el araç satıyoruz yeri geliyor hemen hemen aynı kondisyondaki iki araç arasında 2000 TL 3000TL fiyat farkıyla satanlar oluyor bahsettiğimiz fiyat aralıklarında(80-85000). Daha üst fiyatlarda makas daha geniştir mutlaka.

@berreday ısrarla müş hiz sorabilirsiniz %8 lik zam böle uygulanırmış 1.09 mu ne öle bişeyle carpıyoruz dedi anlamadım valla benim hesabıma göre %7,4 indirim yapmış oldu ama ona göre tam %8 yapmış..  İnsan sinirleniyor böle olunca

@muslumbingollu

Hocam faturanızda kaç TL yazıyor ben tam olarak indiriminizi hesaplayayım isterseniz, faturadaki miktar vergi ve tesciller hariç tutardır.

@VAG07

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Ağız tadiyla kullanın aracınızı.

Ses izolasyon olayı için kendi 2015 aracimdan yaşadığım, depoyu doldurdugunuzda ki lık lık yakıt sesi ve 120 yi geçince ki sol kapı tarafından gelen rüzgar sesi haricinde bir problem yok dediğiniz gibi. Ama bu iki ses kafamı bozuyor benim biraz :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@muslumbingollu

İndiriminiz yaklaşık olarak 7,468 hocam

Hesap şu şekilde 83250 - 82397 = 853 TL(plaka tescil + mtv)

Aracın liste fiyatı 89900(plaka + mtv dahil)

Aracın plaka mtv hariç liste fiyatı 89900 - 853 = 89047

Sizin faturadaki plaka mtv hariç tutar 82397

89047 - 82397 = 6650 TL(indirim miktarı)

6650/89047 = 0,07467966 bunu 100 ile çarparsanız indirim oranını bulursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cam tavanlı almanız çok iyi olmuş beyaz renk alanlar mutlaka cam tavana bakmalı

@VAG07 hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Durban jantarı naptınız hocam :) bende yana yana durban arıyorum :)

muslumbingollu dedi:
@VAG07 hocam aynı aractan bende aldım sadece sinirlendiğim şu oldu bende aynı teklifi aldım fakat 83250 ödedim nedenini sorunce %8 indirim direk uygulanmazmış bilmem şu şekilde çarpılırmış istersem müşterihizmetlerini arayabilirmişim falan filan ısrarla dedim ki böle %8 olmuyor desemde mecbur 83250 ödedim.. Bu bayiler arasındaki adaletsiz indirim sistemi insanı vw den sogutuyor.. Arkadas indirim neyse onu uygulayın ama yok kim ne tutturursa anladıgım bu tam bir denyoluk.. Siz hangi bayiden aldınız hocam ve şimdiden allah kazasız belasız kullandırtsın..
hocam sizin fiyatı 89.900'u 1,08'e bölerek bulmuşlar,

bu bir aldatmaca maalesef, çünkü matematiksel olarak doğrusu

0,92 ile çarpmaktır ki diğer arkadaşda uygulanan yöntem bu...

benim de sinirlerimi zıplatan bir uygulama, siparişi verirken soracağım ve böyle uygulayan yerden almayacağım...

muslumbingollu dedi:
@VAG07 hocam aynı aractan bende aldım sadece sinirlendiğim şu oldu bende aynı teklifi aldım fakat 83250 ödedim nedenini sorunce %8 indirim direk uygulanmazmış bilmem şu şekilde çarpılırmış istersem müşterihizmetlerini arayabilirmişim falan filan ısrarla dedim ki böle %8 olmuyor desemde mecbur 83250 ödedim.. Bu bayiler arasındaki adaletsiz indirim sistemi insanı vw den sogutuyor.. Arkadas indirim neyse onu uygulayın ama yok kim ne tutturursa anladıgım bu tam bir denyoluk.. Siz hangi bayiden aldınız hocam ve şimdiden allah kazasız belasız kullandırtsın..
Evet hocam direk %8 çıkmıyor faturada öyle çıkıyor arasında trafik tescil masrafları da dahil değil mtv nin ocak ayı farkı alındı 50 tl falan sözde %8 uygulanıyor dediğiniz gibi bende de durum aynı bende durdum bunun üstünde ama kıl aldırmıyorlar faturada daha düşük gözüküyor ama 300 400 gibi bir fark daha fazla ödeniyor vdf yi araya sokunca ćok ustunde durmadım geri öneme planına baktım faiz oranına baktım %1,06 faiz oranı vardı dosya masrafı yine alındı 200 tl itiraz edebiliniyor biliyorum ama peşine düşmek istemiyorum dünya malı dünyada kalır diyip böyle şeylere çok takılmamaya gayret gösteriyorum

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByTKN dedi:
@VAG07 hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Durban jantarı naptınız hocam :) bende yana yana durban arıyorum :)
Yazımda da yazmış olduğum gibi dışı sizi içi beni yakar,evet ayrı bir hava katıyor tabi ki spor helezon şart şuan ki helezonlarınıza pek uyum sağlamaz. Ben 3 cm Eibach pro kit kullanıyordum eğer ki siz dijon dan durbana geçerseniz vogland 3.5 cm öneririm bir tık daha aşşağıda duruyor dijon ile durban arasında fabrika çıkışı süspansiyon farkı bulunuyor. Sonuçta bu bir araba ve ister istemez insan konfor bekliyor üzerine biniyoruz biblo değil ki asıp koyalım  :)

@VAG07

Hocam hayirli ugurlu olsun,

Kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanin insallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@VAG07

Merhaba. Dynamic light assit ile ilgili izlenimlerinizi yazabilir misiniz?

Gece sürüşlerinde gerçekten fark yaratıyor mu?

Geri
Üst Alt