2.kez Golf 7 sahibi olmak (RİNTİNTİN)

VAG07 dedi:
Buda yeni aracım Rintintin  :mad: fotoğrafların boyutu yüksek olduğu için tek tek attım kusura bakmayın
Değerli Hocam,

Hayırlı olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte eskitmenizi dilerim

Maşallah

Barış26 dedi:
@VAG07

Merhaba. Dynamic light assit ile ilgili izlenimlerinizi yazabilir misiniz?

Gece sürüşlerinde gerçekten fark yaratıyor mu?
Hocam Dynamic Light asisst güzel bir opsiyon yalnız kalibrasyon önemli far ayarı önemli uzun yolda gece İşe yarıyor soldan karşısan geleni perdeliyor bazen öndeki aracın stop lambalarını algılayamıyor kısaya mecburen ben düşürüyorum bazen Karşıdan gelenleri perdelemekte geç kalıyor karşıdan gelen selektör atıyor kısaya düşürüyorum tekrar. Perdeleme sistemi var mercek içerisinde bu nedenle sellektör yavaş çalısıyor.

@VAG07

Merhaba. Dynamic light assit ile ilgili izlenimlerinizi yazabilir misiniz?

Gece sürüşlerinde gerçekten fark yaratıyor mu?
SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silvershadow dedi:
Buda yeni aracım Rintintin  :mad: fotoğrafların boyutu yüksek olduğu için tek tek attım kusura bakmayın
Değerli Hocam,

Hayırlı olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte eskitmenizi dilerim

Maşallah
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Murat Hocam,

İnşallah yakında sizde kavuşursunuz yeni aracınıza  :)

Mustafa Hocam, aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza ve beladan uzak tutsun inşallah. Bir önceki aracınız yanılmıyorsam 07 FTH plakalı idi. Malum sitede iken çok niyetlenmiştim sizi aramaya. Fakat ev kredim devam ettiği için nasip değilmiş dedim. Tekrar hayırlı olsun.

Hayırlı Olsun. herşeyi kendinizce ve güzelce özetlemişsiniz. :)  kazasız belasız kullanın inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde güle güle kullanın hocam.

Hayırlı olsun.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip eder inşallah.

Ben de 2.kez Golf 7 sahibi olacağım Allah nasip ederse.. yalnız 18 durban ve spor süspansiyon için olan yorumunuz gözümü korkuttu biraz :)

Hayırlı olsun.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip eder inşallah.

Ben de 2.kez Golf 7 sahibi olacağım Allah nasip ederse.. yalnız 18 durban ve spor süspansiyon için olan yorumunuz gözümü korkuttu biraz :)
18. Durbanda kork sen korrkkk :)  nede olsa ben alıcam senden.

Geri
Üst Alt