ANSIZIN GELEN KAZA.

@sergentunc  çok geçmiş olsun büyük ihtimalle bir şey yok gibi ama sensör ve tampon tırnaklarına baktırın mutlaka. Beyaz olması da boya için avantaj tekrar geçmiş olsun.

İlk resim pastalı işlemden sonra kalan duruma aitse ??

Eldeki tutanağı yakın yırtın....

Kaza/Nazar savmak böyle biseyse ?

Yarın biri gelip memnuniyetle bu şekilde 0,2 şiddetinde bana çarpabilir. Canı sağolsun

Çok geçmiş olsun hocam. Araçların arkaları ön gibi darbe emsin diye yapılmadığı için kolay kolay bir şey olmuyor valla.

5-6 yıl kadar önce geri geri giderek bir Symbol'e vurmuş, kaput-far-tampon-çamurluk vs arabayı dağıtmıştım. Benim ise sadece arka tamponun çamurluğa takılan kısmı çıkmıştı. İki vurunca o da düzelmişti.

Geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@sergentunc Geçmiş olsun hocam. Bezle sildikten sonraki hali, 1 yıl içinde ufak olaylarla çizikleri oluşmuş tampon gibi durmuş. Yani İstanbul’da siz hiçbir şey yapmasanız da bu çizikler az çok olacaktı (maalesef), sadece daha erken olmuş. Bence nazarlık misali dert edilecek bir hasar değil, Allah beterinden korusun...

Merhabalar arkadaşlar geçen hafta abime Doğuş Oto'dan 0 km olarak aldığımız aracımıza bugün maalesef ki bir kadın sürücü yüzünden vurdular arkadan. Fotoğrafları da ekliyorum; yol ayrımında yan yol ve e-5 bağlantı yolunda bir anda yanyola girdikten sonra frene basıp geçtikten sonra dörtlülerini yakınca o kadar kısa mesafede çok duramayacağıma inanmasam da araba beni şaşırtarak durdu, lâkin arkadan gelen aracın bize vuracağını çoktan anlamıştık ve onun arkasındaki de ona vurarak içerde beni bayağı sarstılar. Ben de arabadan inerken arabanın arkasının çok kötü duruma geldiğini düşünerek indim fakat tahmin ettiğimden daha az hasar vardı. Zincirleme kaza olunca daha hiç aramızda konuşmadan arkadan bana vuran çoktan tutanak için polisi aramış zaten. Benim tek derdim yepyeni arabada çok büyük bir şey olmadığı hâlde tamponda kurtarılacak durumda sanki gibi geliyor, aracın tramerde kazaya karışmış gibi görünmesi. Bazı araçlar kazaya karışmış meselâ ama hasar bedeli yazmıyor, benim böyle şeylerden midem bulandığı için de bu durum oluşmasını istemiyorum ve yarın karakoldan kaza tutanağını alsak da aracı kendimiz yaptırıp bir hasar yansıtmamak. Durduk yere kazalı olmasını istemiyoruz açıkcası. Cam sille de bezle sildikten sonra son hâli şu şekilde. Siz değerli forumdaşlarımın da fikirlerini almak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 35773

Ekli dosyayı görüntüle 35774

Ekli dosyayı görüntüle 35775

Ekli dosyayı görüntüle 35776
Geçmiş olsun hocam, Allah kazadan beladan korusun hepimizi.

Park sensörleri düzgün çalışıyorsa ve tampon tırnaklarında kırık vs. yoksa nazarlık olarak bırakılabilecek bir hasar gibi gözüküyor ama gözümüze takılır diyorsanız boyatın, tampon neticede.

Geçmiş olsun, eğer görünmeyen yerlerde bir problem yoksa eğer can sıkacak hiçbir şey görünmüyor dış tarafta. Allah daha beterinden korusun.

o kadar kısa mesafede çok duramayacağıma inanmasam da araba beni şaşırtarak durdu,
A3'ün frenleri gerçekten çok iyidir. O şaşkınlığı yaşayıp hemen akabinde gelen o güven hissini hiçbir şeye değişmem :)

@sergentunc Geçmiş olsun. Elinizde evrak küreğiniz vs mevcut olduktan sonra işlem için çekinmememiz gerektiğini düşünenlerdenim. Biz hizmet alıyoruz kullanalım.

Ülkemdeki ilgili ön yargı kafasında olanla da ticaret yapmak nasip olmasın ki o kafada bir kişiyle zaten olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam insan ilk başta neden ya diye biraz afallıyor dokunmaya kıyamaadıgn aracına birisi gelip vuruyor fakat şöyleki bu türkiye de trafikte kesinlkle bişekşde olacaktı ve bunu şimdi yaşadınız bence rötuşlarla geçiştrin zaten daha çizilmeler sürtünmeler cok olacak gözünüze cok batmaya baslayınca boyatırsınz en azından kafanız rahat gezersizn hatasız olmadıgı için ☺️

Geçmiş olsun cana gelmesin varsın hasar kaydı çıksın olur öyle şeyler.bende arabayı aldığım ilk hafta arka camını kırmışlardı.

Geri
Üst Alt