Benzin Depom Delinmiş

8400 TL masraf çıktı 

7271 TL benzin deposu

gerisi Havalandırma tesisatı 

ne yapsam kaskoyu trameri deldirsem mi? Garantiden yapmıyorlar 
Hocam garanti den ? Olma ihtimali zaten sıfır

Direk kullanıcı kusurlu hareketler kapsamında bir olay.

2018 de 2017 model sıfır alınmış isyerindeki VW transporter aracın yakıt deposu aynen yoldaki bir kütük parcasının üzerinden geçmesiyle delinmiş

Fatura edilen miktar (kaskoya) 2800 lira olmustu

Hayat çok pahalılanmış ?

Fiyatı Yıllara göre Düşen tek kalem 2. El jant piyasası şu an !

Daha ben sıfır lastik piyasasında ultra bir zıplama bekliyorum.

Gercekten 17 lik 630 tl conti fiyatı 250 -260 binlik golf araçta çerez kalıyor artık

Yakın zamana adet fiyatı 1000 lira olması lazım (araç fiyatına  göre sıfır  lastik fiyatı bicme durumu)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun hocam. Rakam yüksekmiş kaskodan yaptırın bence

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar geçmiş olsun dileyen herkese teşekkürler 

şimdi hasar danışmanı ile görüşmeye gidiyorum. Son duruma göre netleştirceğim 

Geçmiş olsun Alp bey.Aynı durum iş yerinde beraber çalıştığım bi abinin başına geldi.Araç hafif rampada viraj dönerken stop ediyordu araç jetta dizel.Servis bir sürü parça değiştikten sonra sonunda yakıt deposun delik olduğunu anladı.Kaskodan yapıldı.Ertesi sene kasko kara listeye almış 2.5/3 bin liralık hasar yüzüne yapanda o fiyatı üstüne ekleyip fiyatlandırdı hala kaskosuz biniyor 3 senedir.

8400 TL masraf çıktı 

7271 TL benzin deposu

gerisi Havalandırma tesisatı 

ne yapsam kaskoyu trameri deldirsem mi? Garantiden yapmıyorlar 
kasko böyle zamanlar içindir, kaskoyu dinlemem hemen deldirir yaptırırım. arabanız ne asker olacak ne de polis, bırakın tramerinde kayıt oluşsun.

kasko böyle zamanlar içindir, kaskoyu dinlemem hemen deldirir yaptırırım. arabanız ne asker olacak ne de polis, bırakın tramerinde kayıt oluşsun.
Valla super yorum hocam

Asker polis olmayacak

Katılıyorum

@driver_can @Culture33

şimdi Tamaş servisten çıktım. Olay ilginç bir boyuta geldi; araç rahmetli annem üzerine engelli olarak almıştık. Pandemi sürecinden dolayı annem vefat ettiği nisan ayından beri ruhsat devir tescili yapmamıştık. Geçen cuma ruhsat işini hallettim. Yeni ruhsat olduğu için kasko ve trafik poliçelerini de halletmek için annemin üzerine olan mevcut poliçleri cuma günü VDF sigortaya ölüm belgesi mirasçılık belgesi ile dilekçe yazıp mesai bitimine beş dk kala iptal ettirdim. Ctesi pazar poliçesiz dolaştım. Bu sabah yeni poliçeleri adıma yaptırdım. Servis hasar danışmanı bu şekilde kasko karşılaşmaz dolandırıcılık olarak nitelendirir keşke annenizin poliçesini iptal etmeseydiniz devam etseydiniz dedi. Nasıl yapalım arabayı iki hafta yatıralım sonra hasar kaydı oluşturalım dedim bu sefer de aracın sorunu bizim sisteme bu sabah girdiği için eksper görecek olmaz dediler. İsterseniz deneyelim ama kabul görmez ise birdaha kasko yaptıramazsınız sicilde kasko firmasını dolandırıcılıktan not düşülür dedi. Bunun üzerine çözüm yolu cebimden yaptırmak için servis müdürü ile görüştüm 1. Yol 8400 TL tutarı 7300 TL indiriyor. 
2.Yol RS ile görüştü tamir yapıyorlarmış. Ama yinede parçayı görmek istediler. Servis müdürü deliğin küçük olduğunu hasar bölümünden öğrendi büyük ihtimal tamir olur dedi. Güvenlik kontrolü olarak basınç testi yapıyorlarmış. Tahmini 1500 TL geçmez dedi.

servis müdürü abimin arkadaşı ekstra indirimi o yaptı şuanlık ona güvenmekten başka çare yok gibi.

istesem de kaskoyu delip tramer kayıt oluşturamıyorum. Sadece servis kayıtı oluşacak.

@driver_can @Culture33

şimdi Tamaş servisten çıktım. Olay ilginç bir boyuta geldi; araç rahmetli annem üzerine engelli olarak almıştık. Pandemi sürecinden dolayı annem vefat ettiği nisan ayından beri ruhsat devir tescili yapmamıştık. Geçen cuma ruhsat işini hallettim. Yeni ruhsat olduğu için kasko ve trafik poliçelerini de halletmek için annemin üzerine olan mevcut poliçleri cuma günü VDF sigortaya ölüm belgesi mirasçılık belgesi ile dilekçe yazıp mesai bitimine beş dk kala iptal ettirdim. Ctesi pazar poliçesiz dolaştım. Bu sabah yeni poliçeleri adıma yaptırdım. Servis hasar danışmanı bu şekilde kasko karşılaşmaz dolandırıcılık olarak nitelendirir keşke annenizin poliçesini iptal etmeseydiniz devam etseydiniz dedi. Nasıl yapalım arabayı iki hafta yatıralım sonra hasar kaydı oluşturalım dedim bu sefer de aracın sorunu bizim sisteme bu sabah girdiği için eksper görecek olmaz dediler. İsterseniz deneyelim ama kabul görmez ise birdaha kasko yaptıramazsınız sicilde kasko firmasını dolandırıcılıktan not düşülür dedi. Bunun üzerine çözüm yolu cebimden yaptırmak için servis müdürü ile görüştüm 1. Yol 8400 TL tutarı 7300 TL indiriyor. 
2.Yol RS ile görüştü tamir yapıyorlarmış. Ama yinede parçayı görmek istediler. Servis müdürü deliğin küçük olduğunu hasar bölümünden öğrendi büyük ihtimal tamir olur dedi. Güvenlik kontrolü olarak basınç testi yapıyorlarmış. Tahmini 1500 TL geçmez dedi.

servis müdürü abimin arkadaşı ekstra indirimi o yaptı şuanlık ona güvenmekten başka çare yok gibi.

istesem de kaskoyu delip tramer kayıt oluşturamıyorum. Sadece servis kayıtı oluşacak.
Süreç biraz sancılı olur ama hallolur dert etmeyin.Çıkma parça da bakabilirsiniz çıkmacılarda illaki vardır.

Benzin deposu plastikmis ve bu plastik olan depo 8 bin liraymis, Allahim sana geliyorum!!!

Dizeller plastiktir ama benzinlide mi plastik ulan VW?

@driver_can @Culture33

son zamanlarda aracına özen kişilere nazar değiyor. koca bir maşallah takmak gerekiyor araçlarımıza.

Hasar poliçe iptalinden önce oluştuysa sıkıntılı ve sancılı bir süreçten sonra alabilirsiniz. 

+90 (532) 138 08 Yetmisbes

burak otoda ilginc parcalar bulunabiliyor, biraz yogun, sizin kovalamaniz lazim kendisini, cikma alin gecin orjinal sekilde

Geri
Üst Alt