Fiyat Danışma

berreday

Üye
İsim
Şerif
Bir arkadaşım aracımı istiyor da ben de act ye geçmek için sıcak bakıyorum açıkçası,

Araç ağustos 2015 çıkışlı

Golf Comfortline 1.6 TDI 110 PS + DSG + Sürüş Konfor. Beyaz içi siyah, ön tamponun alt etek kısmının altında mini onarımla halledilebilcek bi sürtük var. Araç 10500 km de

Sizce araca kaç istemem uygundur ?

Bir yandan da dizelden benzinliye geçilmez diyen bir mahalle baskısı da var ama bilmiyorum, kararsızım :/

Liste fiyatı 92920, eğer dost drive(%6) üzerine bayi indirimi yüzde 2 alınırsa, 85500, yüzde 3 alınırsa 84500 civarına geliyor sıfır fiyatı.

Yeni bir kampanya ya da başka indirim oranları alınabilir mi bilmiyorum.

berreday dedi:
Bir arkadaşım aracımı istiyor da ben de act ye geçmek için sıcak bakıyorum açıkçası,

Golf Comfortline 1.6 TDI 110 PS + DSG + Sürüş Konfor. Beyaz içi siyah, ön tamponun alt etek kısmının altında mini onarımla halledilebilcek bi sürtük var. Araç 10500 km de

Bir yandan da dizelden benzinliye geçilmez diyen bir mahalle baskısı da var ama bilmiyorum, kararsızım :/
Hocam baskıları boşverin. ACT iyidir. ;)

Size tavsiyem aynı aracı baksın arkadaşınız fiyat alsın birkaç yerden. Siz arkadaşlığınıza göre biraz altına düşün satın ;)

Arkadaşınızın da içine siner sizinde.

yusuf dedi:

Hocam baskıları boşverin. ACT iyidir. ;)

Size tavsiyem aynı aracı baksın arkadaşınız fiyat alsın birkaç yerden. Siz arkadaşlığınıza göre biraz altına düşün satın ;)

Arkadaşınızın da içine siner sizinde.
Hocam o da benden fiyat bekliyor s=s16

dost işi 81-83  bin tl arası uygundur bence..tercih sizin  :D

80.750 ye hayırlı olsun :)

Dost işi oldu sanki biraz. şaka bir yana hocam 80-84 arası piyasa;geri kalanına siz karar vereceksiniz

@berreday

en büyük galeri Kalplerimiz Hocam.Dünya malı dünyaya...Arkadaşınızın Memnun Kalması paha biçilemez düşüncesinden hareketle yazdığım bir cümle oldu tamamen :) .... Elbette karar sizin saygı duyarım. Allah gönlünüze Göre versin Hayırlısı ne ise o olsun hakkınızda. selamlar iyi forumlar.

@Ender

Hocam yanlış anlamayın ben fiyata bişey demedim galerici bi arkadaşım var, kaç sefer pazarlığına şahit oldum, hep cümle şu: x liraya hayırlı olsun :D , ona güldüm :) )

Güncel  :D

Bir de Ocak ayındaki kampanyalarda TDI DSG Comfort + sürüş konfor için fiyat alan oldu mu?

Güncel sıfır fiyatını bilmek lazım.

Arkadaşa da dedim sen bayileri tek tek ara sıfır için fiyat al belki uygun sıfır denk gelirse ona göre fiyat belirleriz diye.

berreday dedi:

Değerli HOcam;

Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Comfortline 91.400 TL

Dostdrive+bayi indirimi %8 = 84.088

1 yaş Yaş indirmi %6 =79.042

Mini onarımı aşacağını tahmin etsek bunu 500 TL diyelim.= 78.500

Kazasız olduğu için  ve Düşük kilometre olduğundan onun lehine 2.000 ekleyelim.

-----------------------------

Teklif fiyatı :80.500 olmalı bana kalırsa

@silvershadow

Hocam 1 yaş indirimi derken benim araçta 2015, sıfırlar da 2015, sıfır - 2.el farkı mı demek istediniz acaba?

Geri
Üst Alt