Start stop devreden çıkmıyor

Benim golf 2016 manuel direksiyon star stop dayken çalışmaz yazılım la alakalı bir problem yok gönlünü ferah tut 

Arkadaşlar merhaba, 2016 golf 7 aracim start stop devredeyken direksiyonu ne kadar buksem de araç çalışmıyor. Anca freni birakinca ya da gaza basinca arac calisiyor. 2015 golfumde direksiyonu bukunce arac calisiyordu. Acaba bu bir sorun mu? Sizlerde durum nedir?
Aracım 2015 - 2016 çıkışlı, direksiyonu oynatınca hemen çalışıyor motor bende

Serviste güncelleme ya da yeniden yazılım yapılınca düzelecektir diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu neden boyle acaba? Bu durumu bi netlestirmek lazim. Comfort araclar sanirim çalışmıyor. Yaptığım çıkarımlara göre.

@tgun89 Hepsinde devreye girince kilitleniyor ama hafif sağa ya da sola çevirmeye çalış hemen çalışıyor  (y)

@ZaGani benimkide highline ama çalışmıyor. 
Hocam sizin arac kac model? Dsg mi? Benim aracim 2016 comfort golf. direksiyonu zorladim calismadi bende pes ettim. :)  2015 golfe biniyorum direksiyona az dokunsan hemen çalışıyor. Comfort aracimda anahtarsiz giris calistirma var yani direksiyon kiliti elektromekanik belki onunla da ilgili bir durum olabilir aslinda

@tgun89 Demekki arabadan arabaya değişiyor benim ki de 2015 comfortline, direksiyonu sağa ve sola doğru parmağımla hafifçe zorladığım da hemen çalışıyor. 

Geri
Üst Alt