Lastik Basınç Uyarısı!

mchtuc

Üye
İsim
Mücahit Uc
Merhaba arkadaşlar, can sıkıcı bir sorunum var. Golf 7 aracıma android ekran takılmış. Ekran orijinal olmadığı için lastik basınç uyarısını kapatamıyorum, ne yapmalıyım? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@mchtuc  forumda da vardır ya da arama motorlarında aratınca çıkar. 

Upvote 0
@ogzogz Arama motoruna baktım da o tuşların başka özellikleri varmış set diye bir şey yoktu maalesef. Ya VAG (her VAG olmuyor) ile sıfırlayacağım ya da orijinal teyp ile. Başka yolu yok gibi görünüyor. Bir de lastiklerin havasını eşitleyip deneyeceğim.  

Upvote 0
@mchtuc 

Siz yine de önce basit olandan başlayın. 

1- Eşitleyerek denemeyi @Mertcan33 tavsiye etti. Olabilme olasılığı var. Olmayadabilir. 

2- Sonra vag kablosu ile deneyin denettirin (ancak bir sonraki uyarıda yine aynı işlemi yapmak durumundasınız) 

3- Orjinal teyp elinizde yoksa ve başka bir cihaz ile olup olmayacağını denemeden göremeyiz.

4- Eğer orjinal olmayan bir teyp kullanacaksanız,  sizin "Arama motoruna baktım da o tuşların başka özellikleri varmış set diye bir şey yoktu maalesef." üzerine..

Yukarıdaki uygulamayı öneririm. Yapıp yapmamak size kalmış.

Hiç anlamıyorsanız yetkili servise gidin. 

Buarada rica ederim , önemli değil. 

Kolay gelsin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@ogzogz eski ekran yok ama ikinci el bir tane almam gerekiyor sanırım. Söküp takmam meşakkatli bir iş değil sanırım? Kendim yapabilir miyim? 
Kafanıza göre almayın sakın 2.el alacaksanız şasi numaranızla aynı koda sahip multimedya gerecektir diye düşünüyorum. Aldıktan sonra bileşen koruma kaldırılması vs gerekir mi @forjust1day tuna hocam daha iyi bilir. 

Upvote 0
@ogzogz Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bunlardan biriyle sorunu çözmeye çalışacağım. 

Upvote 0
@onurmat 2014 bir araçtan hiç kullanılmamış bir teyp aldım ikinci el. Benim aracım 2016. Önümüzdeki hafta geçer elime. Kodu nasıl sorgulayacağız peki? Ben direkt bulup aldım :(

Upvote 0
@mchtuc Hocam bende golf 7 var orjinal ekran değil geçen lastik uyarısı yandı lastiklerin hepsini 36 yaptım 400-500 m sonra ışık söndü şuanlık sorun yok 

Upvote 0

Geri
Üst Alt