Golf 8 içerir

İzleyen bilir serisi..

Aydınlatma kontrolü..

Vayşşşş keşke benim olsa. Bunun renk ne diye geçiyor? Derin siyah mı?

Ekli dosyayı görüntüle 46950

On 12.05.2021 at 4:51 PM, ogzogz yazdı:

Muhtemelen derin siyah..

Derin siyah , bakımı zor olsa da seyir zevki keyifli olan bir renk bana göre.. 

Spor salonundaki aynaların salona kattığı derinlik misali bir efekt.. 

Bazen derinlikten araç görünmez gibi oluyor.. Çünkü etrafın yansımaları aracın içinde gibi bir görüntü oluveriyor..

Gece ise etraftaki bütün ışıklar aracın üzerinde dolaşıyor sanki..

Bulutlu havada araç üzerindeki bulutların hareketleri..

Güneşli açık bir havada bakımlı değilse, gözleri acıtır kılcal çiziklerin ahenkle dansı da dezavantajı  :)

Golf 7'de deep black..

@Alpyaman Alp Hocam , yukarıdaki tarifin resmi.. araç yokmuş gibi bir derinlik..Rl.jpg

Golf 8 ile alakasi yok ama renklerden geldi aklima konu

Yillar önce 2000 lerde Astra G kasa aracim vardi

Bu renk istanbulda bile 3 ayda bir denk gelirdim yollarda kimse tercih etmiyordu sanirim

Ben arkadaşımdan almistim sifir ayarinda oldugundan ve uygun fiyatdan dolayi yoksa bu renk tercih etmezdim

Ruhsatta b.k rengi yazamadiklarindan artistlik olsun diye metaik antilop yaziyordu

IMG_6767.jpg

Golf 8 ile alakasi yok ama renklerden geldi aklima konu

Yillar önce 2000 lerde Astra G kasa aracim vardi

Bu renk istanbulda bile 3 ayda bir denk gelirdim yollarda kimse tercih etmiyordu sanirim

Ben arkadaşımdan almistim sifir ayarinda oldugundan ve uygun fiyatdan dolayi yoksa bu renk tercih etmezdim

Ruhsatta b.k rengi yazamadiklarindan artistlik olsun diye metaik antilop yaziyordu

Ekli dosyayı görüntüle 47051
Birkaç sene sonra njoy modeli çıkmıştı, abim almıştı. Gümüş gri ve karartmalı far ve stoplar.. eski Astra'ya göre dikkat çekiciydi o zamanlar. Hatta arkadan Astra mı vectra mı diye baktığım çok olmuştur..

Baklava desenli koltuk, büyük ekran, ses sistemi, IQ light, deep black Style Golf..

Maşallah

Plaka speaking..

On 5/18/2021 at 12:00 PM, ogzogz yazdı:

Baklava desenli koltuk, büyük ekran, ses sistemi, IQ light, deep black Style Golf..

Liste fiyati 550 demisler, hadi anahtar teslim 500e almis olsalar bile 450bine elegance passat var, bu Golfe eklenen cogu ekstra donanim onda standart geliyor zaten. Nereden baksan mantiksizz

bu arada ic dosemesini begendim ama siyah renk Golfe hic gitmiyor, yine passatta siyah renk ok ama bunda araci oldugundan daha basit gostermis.

Geri
Üst Alt