Jump to content

Golf R Gitti, Ateca Geldi

Recommended Posts

• İleti 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere golf r satıldı ve yerine 0km seat ateca aldım. İlk izlenim olarak golf kesinlikle çok kaliteli bir araç. Ateca da malzeme kalitesinin düşük olduğu çok fazla n

Hayirli olsun hocam Kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin Sizi de baklava.xls excel dosyasina ekledim

Yok hocam saçmalık diz boyu ?? Golftede böyle leondada böyle ATECA  da aynı belirsiz abukluk devam ediyor. Seat.com.tr katalogda durum bu  1.5 tsi dsg ateca Ayrıca şu olayada söves

Konudaki görseller

14 saat önce, yusuf yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere golf r satıldı ve yerine 0km seat ateca aldım. İlk izlenim olarak golf kesinlikle çok kaliteli bir araç. Ateca da malzeme kalitesinin düşük olduğu çok fazla nokta mevcut. 

Konu üzerinden iyi ve kötü yanlarını toplayacağım.

21624AAC-2EFF-4420-BB3D-0D12B41C5308.jpegE44B1AE1-1181-47F4-A162-CBA7B479EAFA.jpeg627288F0-D213-41F6-984D-8316592EBD61.jpeg247F0A15-9247-4DC1-9B04-58E6B04C7F67.jpeg

Yusuf hocam, sanırım kimse sormadı:

golf R neden tırla gitti? 

sıfır olsa anlarım da

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@yusuf hocam hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Ateca benim de radarımda olan bi SUV. Golf R'dan sonra neden FR değil de excellence tercih ettiniz merak ettim? Stokta mı yoktu? 

Bir de kullanım detaylarını ve tecrübe ettiğiniz kadarıyla artılarını eksilerini yazabilir misiniz? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Seastar76 yazdı:

sıfır olsa anlarım da

Alıcıyla satıcı arasında çok fazla km varsa ve güven oluştuysa, tıra yükleyip yollamak (benzin,git-gel yorgunluk, yolda geçen süre vs. )daha mantıklı.. Sanırım Yusuf hocam Trabzon tarafından yükledi Bursaya ulaştı araç.. Bende 1 sefer bu şekilde işlem yaptım.. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
4 saat önce, Seastar76 yazdı:

sıfır olsa anlarım da

Hocam alan kişiler bursada. Çevreleri de geniş. Uçak Bileti alıp buraya gelip araçla dönene kadar tır daha mantıklı gelmiştir. Hem araç km yapmadı hem de kendileri yorulmadı. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
4 saat önce, Holigan yazdı:

@yusuf hocam hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Ateca benim de radarımda olan bi SUV. Golf R'dan sonra neden FR değil de excellence tercih ettiniz merak ettim? Stokta mı yoktu? 

Bir de kullanım detaylarını ve tecrübe ettiğiniz kadarıyla artılarını eksilerini yazabilir misiniz? 

Hocam kullanım ile alakalı biraz zaman geçtikten sonra yorum yapmam doğru olur. 

Fr da keyless yok hocam. En büyük neden bu 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
  • Kurucu Yönetici
On 13.07.2020 at 1:12 PM, windshear yazdı:

Hayirli olsun. 

Sakincasi yoksa Ateca nin fiyatini paylasirmisiniz? Kayinvalide icin bakiyoruz bizde Ateca, f/p olarak iyi duruyor :) 

Fiyat paylaşımı unutulmuş sanırım hocam. :) Yazdığınız zamanlarda sıfır fiyatları yaklaşık 290 bin TL idi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Fiyat paylaşımı unutulmuş sanırım hocam. :) Yazdığınız zamanlarda sıfır fiyatları yaklaşık 290 bin TL idi.

@yusuf 260 a bitirdi atecayı 

Diye hatırlıyorum haziranın  28 i  gibi

Çünkü aynı tarihte 242 ye bitmis bir business passat (sunroofsuz) alımı var bir dostumun

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
5 saat önce, Nakazaki yazdı:

@yusuf gaza bastığınızdaki burukluğun tarifini isteriz.

Kesinlikle o anlatılmaz bir burukluk. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...