CAN SIKICI HATIRLATMA HERKESİ İLGİLENDİRİYOR :)

@HONEY Hocam ozaman bir hatirlatmada ben yapayim:

"Gelir vergisinin 2. taksiti bu ay ödenecekkkk!!!!" mükellef arkadaslar unutmasin

Mtv bunun yaninda devede kulak kaliyor :)

Buarada 1.0tsi spor taraftari olarak fazla degil benimkisi 550 lira mi ne :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam ozaman bir hatirlatmada ben yapayim:
"Gelir vergisinin 2. taksiti bu ay ödenecekkkk!!!!" mükellef arkadaslar unutmasin
Mtv bunun yaninda devede kulak kaliyor [emoji4]
Buarada 1.0tsi spor taraftari olarak fazla degil benimkisi 550 lira mi ne [emoji4]
Ustadim

Acimadi kiiii acimadi kiii

Çünkü işsiz güçsüzüm

@HONEY Merak etme hocam devlet zaten gelir vergisini doğru düzgün toplayamadığı için, tüketim üzerinden normal vatandaştan acısını katmerli çıkarıyor.. 

Acımadıysa eğer, alışkanlıktan ve umursamazlıktan ötürüdür :)

@yusuf hocam arabayı tam zamanında sattınız, alıcı arkadaş kredi kullandıysa inşallah MTV için de çekmiştir(R)  :D

Bende çifte kavrulmuş MTV+Kasko aynı aya denk geldi  :sofor:

@yusuf hocam arabayı tam zamanında sattınız, alıcı arkadaş kredi kullandıysa inşallah MTV için de çekmiştir(R)  :D
Yenisi de 1 temmuz da tescil edildi :)  Çifte kazanç. 

Alan arkadaşların vergiden yana vs. en ufak bir sıkıntıları olmayacaktır hocam. Varlıkları yerinde. 

Güle güle kullanırlar inşallah :)

Bende çifte kavrulmuş MTV+Kasko aynı aya denk geldi  :sofor:
Benim de her Ekim ayı combo yapıyordu, resmen yazdan turşu kurar gibi para tutup giriyordum kış ayına... 

Kasko+sigorta+özel sağlık sigortası +ev sigortası+araç muayene+Doğalgaz faturasının ilk kol gibi zamanı... 

Allah tan eski aracı satıp yeni aracı Ocak ta alınca kasgo, sigorta, muayene tarihleri 3 ay ötesine geldi.  :D

• Beğen
Tepkiler: SCC
Yenisi de 1 temmuz da tescil edildi :)  Çifte kazanç. 

Alan arkadaşların vergiden yana vs. en ufak bir sıkıntıları olmayacaktır hocam. Varlıkları yerinde. 

Güle güle kullanırlar inşallah :)
Siz aracı teslim aldınız o vakit.. Güle güle kullanın. 

Ee hani inceleme? :)

1.5 dsg kombinasyonu nasıl, memnun musunuz? 

Ne yani; şimdi biz, yasaklardan dolayı kullanamadığımız yolların, kirletmediğimiz havanın vergisini de mi ödeyeceğiz...

Söylenecek çok şey var da.....

Hadi kolay gelsin.

@HONEY 8.nde trafik te var. Geldimi üst üste gelir.   Kaskoda  2400 ile 5750  arası :)   Garajda hep bindiğimde yok anca söküp takıyorum sağını solunu.:)

2018 1.6 dizel için 1000 tl döküldük yine. Satıp almaya değecek bol opsiyonlu güzel 1.0 da denk gelmedi henüz. Hayırlısı. :)  

Bendede son bir ayda Trafik (700kusur), Kasko (1267) ve MTV (629) hepsi üst üste geldi çok şükür ödedik. 

Allah kısmet ederse yine Golf alırsam 2017 Kasım yada Aralık trafiğe çıkışlı olacak [emoji2960][emoji1787][emoji1787][emoji1787].
2017 12 au çıkışlı benim araç bu acıdan sanslimiyim hocam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt