Martı Spoiler

@Mecalone Spoilerin yapışacağı yere şeffaf folyo çekip o şekilde silikonlarsanız bence en güzel sonucu alabilirsiniz.

@Mecalone Spoilerin yapışacağı yere şeffaf folyo çekip o şekilde silikonlarsanız bence en güzel sonucu alabilirsiniz.
Seramiğin üzerine yapıştırdık ya 3m bant ile çerçeve yaptım ortasını dayson marka teroson ile doldurdum şimdi bantladım kurumasını bekliyorum bakalım yarın akşama kadar kurusun sonucu görücez inşallah silikon tutar seramiği 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Spoylerden yana benim de tercihim martıdan yanda. Düz olanlar da güzel ama pek kendini göstermiyor, spoylersiz haliyle bir farkı yok gibi geliyor.

Hazır konusu açılmışken ben de bir fikir alayım. Aracımın rengi turmeric sarı. Amacım hiçbir zaman apaçiliğe kaçmadan araca güzel bir sportif görüntü kazandırmak. Sizce spoylerin rengi siyah mı daha yakışmış yoksa aracın renginde mi?

Siyah

Ekli dosyayı görüntüle 35002

Turmeric Sarı

Ekli dosyayı görüntüle 35003
Hocam araçta siyah detaylar olduğu için,  bence siyah daha iyi hoş duruyor. Zevk sizin tabi yine. Şahsen ben olsam siyah renk tercih ederdim. 

@Recep Gül Benim de gönlüm siyahtan yana. Hatta bi yandan tavanı da siyah kaplatmayı düşünüyorum ama hem fazla mı apaçiye kaçar diye düşünüyorum hem de bi ton derdi var...

6A61836B-248D-4E48-9702-E36A2C7CA054.jpeg

@Recep Gül Benim de gönlüm siyahtan yana. Hatta bi yandan tavanı da siyah kaplatmayı düşünüyorum ama hem fazla mı apaçiye kaçar diye düşünüyorum hem de bi ton derdi var...

Ekli dosyayı görüntüle 35325
Hocam aracı rline yapacaksanız tavan siyah hoş gözükebilir ama normal kalacaksa bence de tavan piano black apaçi işi duruyor tamponlarda krom detaylar olduğu için.

Hocam aracı rline yapacaksanız tavan siyah hoş gözükebilir ama normal kalacaksa bence de tavan piano black apaçi işi duruyor tamponlarda krom detaylar olduğu için.
Aslında r line tampon daha güzel duruyor tabii ki ama tamponumun başına bişey gelmedikçe dokunmak istemiyorum. Modifiyeyi seviyorum ama apaçiliğe döndüğünde benden uzak olsun. :)  Bakalım, aracı satmaz da ipin ucunu kaçırırsam hepten bi r line dönüşüm de olabilir. :)  

Sizce seramiğin üstüne teroson tutar mı 

BDF5DED8-1BE6-4189-AB2D-F83684046D1F.jpeg

Geri
Üst Alt