Kaza Yine "Geliyorum!" Demedi

Arkadaşlar öncelikle herkese çok teşekkürler, bugün tabiri caizse gündüz gözüyle tekrar baktık, plaka kısmında da esneme var ve boya çatlakları fotoğrafta olduğundan daha fazla belli oluyor. Ayrıca plaka aydınlatma lambası kırılıp içine girmiş. Doğuş otoya gittim, bana 1200 TL fiyat verdiler tamiratı için, tamponun değişimine gerek görmediler. Şuan bu şekilde yaptırmayı düşünüyorum. Birde rs servise gideceğim, kaskomun anlaşması var, mini onarıma girer mi diye bakacağız
Mini onarıma sokmazlar bunu avuç içi kadar boya olması gerekiyor, kılcal çatlaklar dağınık komple boyanması gerekiyor 1200 tramer hayırlı olsun. Allah büyük kaza beladan korusun. Bunlar trafikte olan şeyler size babanıza bir şey olmamış önemli olan bu

Hocam bence mini onarıma girmezse dokunmayın, zaten estetik olarak görüntüyü bozan bir şey yok özellikle yukarıdan bakılmadığında. Bir gün elbet yaptırırsınız ve ben yetkili serviste yaptırmanızı öneririm. Yetkili servis dışı boyamalarda renk tonu tam olarak tutturulamayabiliyor bazı durumlarda 

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum, rs oto servise gittik, mini onarım +300 TL nizi alırım tampon sökülmeden yapılır dedi, nasıl yapacaklar bilmiyorum açıkçası ama sanıyorum ki macun falan kullanacaklar. Diğer seçeneklerde doğuş oto 1200 TL fiyat verdi komple tampon sökülüp işlenip boyanıp gelecek, rs lokal boya yapacak, sizlerin tavsiyesi nedir?

@Franquaz hocam, size de çok geçmiş olsun. Color n drive ı tampon ve kaputta bulunan taş izleri için almayı düşünüyordum. Siz memnun kaldınız mı? Aracımız aynı renk, kullandığınız yerde belli oluyor mu? Kaputta vs iş yapar mı?

Hiçbisey yok ! Aynen keyif bozmadan yola devam...

Askerde her sabah en ufak rahatsızlıgı olmadığı halde revirciye ismine yazdırıp ictimadan sonra en azından sabah sporundan yırtmaya çalışanlar aklıma geldi   .

Hepsi paşa paşa istirahat/askeri hastaneye sevk alamadan gelip spora dahil olurlardı....

Geri
Üst Alt