GOLF 7 ACT 140 hp BAKIM

oguzhanmetinoglu

Yeni Üye
İsim
Oğuzhan
Kıymetli arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, aranıza yeni katıldım. 2013 model golf 7 act dsg araç satın aldım. 1 hafta oldu satın alalı. Araç 83.000 km de, en son 75.000 deyken yağ değişimi olmuş. Aracıma bakım yapmak istiyorum, ne tür bir bakım önerirsiniz? bujileri değişmeli mi? triger için erken mi? yağ/yakıt filtrelerini değişmeli miyim? Filtre marka vs. önerirseniz çok mutlu olurum. Daha önce golf kullanmadım arabaya yabancıyım. Teşekkürler.

@oguzhanmetinoglu Hoşgeldiniz hocam. Yeni konu açmadan önce arama bölümüne merak ettiklerinizi yazarsanız ya da daha önce açılan benzer konuları incelerseniz, aradığınızdan daha fazla cevaba ulaşabilirsiniz. Ayrıca tanışma bölümünden kendinizi tanıtmanız faydalı olacaktır. Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Kıymetli arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, aranıza yeni katıldım. 2013 model golf 7 act dsg araç satın aldım. 1 hafta oldu satın alalı. Araç 83.000 km de, en son 75.000 deyken yağ değişimi olmuş. Aracıma bakım yapmak istiyorum, ne tür bir bakım önerirsiniz? bujileri değişmeli mi? triger için erken mi? yağ/yakıt filtrelerini değişmeli miyim? Filtre marka vs. önerirseniz çok mutlu olurum. Daha önce golf kullanmadım arabaya yabancıyım. Teşekkürler.
Mann filte seti

liqui top tech 4200 yağ motor yağı

Fren hidroliği

G13 antifreeze

Ngk buji

Almanız gerekiyor. Bunların hepsini 83 binde değişmediğini varsayarak yazdım.

Triger değişimi konusunda 140larda nasıl bilmiyorum ama normalde tsi 180binde tdi120binde değişiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt