Alınık dijon tek adet jant

@ZaGani mantıklı bir işe girişmişsiniz,tebrikler.

@ZaGani aracınızın modeli nedir (paket yıl renk)

2016 golf 7 comfort mavi

Bu soruyu bende merak ettim dogrusu. Konuyla ilgisi nedir?
Sizde hangi jant var stepnede onu merak ettim. Galiba siyah teneke jant olmalı. 

Model diyince sadece yıl anlaşılmasın diye ayrıntıya (paket yıl renk ) ekledim. Bir de yıla göre comfort jantları farklı olduğu için.

Allstar'da olabilir diye bir de midline mı ya da comfort mu ondan. 

Acaba allstar  paketlerde stepnede hangi jant var bilen var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz tam boy stepne her donanımda opsiyon değil mi? 

17 jantlı allstar da opsiyon alınmadıysa ince stepne gelir. 

Comfort opsiyon alınmadıysa 16 kara jant

Highline opsiyon alınmadıysa 17 ince stepne

@ZaGani en son her şey tamamlandığında maliyet bilgisi verirseniz forum için çok faydalı olur teşekkürler 

Değişken anladığım kadarıyla. Allstar da konum olarak midline plus ile comfortline ve comfortline ile highline arasının birleşimi gibi. 17 jant olduğuna göre muhtemelen aynısı yani Madrid olarak gelebilir. 

Midline, Comfortline ve Allstar ‘da opsiyonel.,

2012 Aralık ile 2016 Aralık arası üretilen Mk7 kasa Highline ‘larda standart donanımdı.,

Mı7,5 kasada kaldırdılar, opsiyonel donanım oldu..

Hocam inanin daha ucuza geliyor. Sifir lastik alacagim zaten. Ne olursa olsun cikma lastik takmam ben. Biraz meşakkatli oldu ama acelem yok :)
Daha ucuza geliyorsa ne güzel, uğraştığınıza değecek o zaman.  (y)

@ZaGani bence düşünceniz mantıklı hocam. Hayırlı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jantlari tamamladim. Hepsi sifir çiziksiz. Toplam maliyetim 2900 tl oldu. 2 adet lastik var sifir ama onlari kullanmayacagim. Yeni lastik alacagim.
Hayırlı olsun, lastiklerle beraber 4500 civarlarına gelir en iyi ihtimalle. Fiyat avantajı pek olmamış ama içinize sinmesi daha önemli.  (y)

Jantlari tamamladim. Hepsi sifir çiziksiz. Toplam maliyetim 2900 tl oldu. 2 adet lastik var sifir ama onlari kullanmayacagim. Yeni lastik alacagim.
Hayırına verirseniz stepne de kullanmak 1adet lastik alabilirim☺

Hayırlı olsun, lastiklerle beraber 4500 civarlarına gelir en iyi ihtimalle. Fiyat avantajı pek olmamış ama içinize sinmesi daha önemli.  (y)
2900 e boyle etiketi ustunde bi set bulmanın pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. O yuzden fiyati da avantajlı bana gore  (y)

E9F966BB-575B-4E4D-A5A5-E7A761178EEA.jpeg

Geri
Üst Alt