proteria 19 taktik sonunda

basmadanki hali bu basmak istiyor olabilir bi miktar iste kac santim mesela diye 3 diyen 4 diyen oldu ama bir arkadasimiz kendi araci paylasti o 3.5 demis guzel durmus ben aslinda basmakta istemiyorum konfor kaybi suan sifir diyebilirim o derecede guzel esniyor kasis masis surtme yok tabi orjinal halinde ama esnemesi konforu oldukca iyi suan basmazsak :)
Yanı ben çok aracın dinamiğini değiştirmediğim icin bana güzel göründü hocam güle güle kullanın ben olsam maksat görüntü ise çamurluk lastik etrafı eşit olmuş gibi o yüzden bu şekilde binerdim rahat rahat :)  

Yanı ben çok aracın dinamiğini değiştirmediğim icin bana güzel göründü hocam güle güle kullanın ben olsam maksat görüntü ise çamurluk lastik etrafı eşit olmuş gibi o yüzden bu şekilde binerdim rahat rahat :)  
bende oyle dusunuyorum zaten basmadığım için gerçekten konfor kaybı hiç yaşamadım desem yeridir yani olsun küçük buradaki darbe yemiş olsun gayet güzel araç yağlanması salınımı çok iyi ama basarsan illaki bir miktar kayıp olacaktır

valla hocam oldukca uyguna aldim diyebilirim burda cok bilen arkadaslar jant ilani koydugumda o rakam etmez metmez dediler ama jantlari istedigim rakama satinca uste eklemem gereken 400 tl oldu 😊
3500 dijonları satmış olsan 400 daha 3900 yapar :)  Lastiklerde iyiyse Dediğin gibi uyguna gelmiş olur sana. Tekrardan hayırlı olsun.

3500 dijonları satmış olsan 400 daha 3900 yapar :)  Lastiklerde iyiyse Dediğin gibi uyguna gelmiş olur sana. Tekrardan hayırlı olsun.
hocam dijonlar 3600 e satildi altiklariminda 4 fiyati vardi simdi takas yerina nakit alma gucu dogunca 100 150 fiyat kirdik aldik oldukca uyguna geldi 

Geri
Üst Alt