proteria 19 taktik sonunda

Araç yay diye söyleniyor bence

hayırlı olsun 

Gun Metal niye düşünmediniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@turgay8268 35mm yeterli olucaktır hocam bende o şekilde kullanıyorum. Dizelse vogtland öneririm. 

Araç yay diye söyleniyor bence

hayırlı olsun 

Gun Metal niye düşünmediniz?
iste dostum orda zevk renk olayi giriyor devreye biraz 😀 ben bu hosuma gitti yokda giderken döner hali cok şık duruyor sana sunuda diyim suan orjinal hali hic bir konfor kaybi olmadi basilinca bir miktar olabilir mutlaka yaylari henuz fabrikasyon orjinal olunca salinimi esnemesi gayet guzel ve konforlu 

@turgay8268 hayırlı olsun güzel olmuş ama şahsi fikrimce gümüş renk tercih etmeseydiniz keşke 🤔
ya renk konusunda bu hosuma gitti dostum yani iste o konuda zevkler ve renkler olayi basliyor taktirirken biz bunu tercih etrik ama ofseti felan tam oturdu araca ne disari ne iceri tasma olmadi cok saglam duruyor dumduz camurluklar hizasinda fakat lastik olcusu 235 35 19 225 degil

iste dostum orda zevk renk olayi giriyor devreye biraz 😀 ben bu hosuma gitti yokda giderken döner hali cok şık duruyor sana sunuda diyim suan orjinal hali hic bir konfor kaybi olmadi basilinca bir miktar olabilir mutlaka yaylari henuz fabrikasyon orjinal olunca salinimi esnemesi gayet guzel ve konforlu 
Tabi zevk ve karar sizin. Bu renk araç ile gun metal benim zevkime göre çok yakışıyor.

kesinlikle 3 cm en azından aracı düşürün daha da dikkat çekici olacaktır.

@turgay8268 hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın inşallah 
tsk ederim sagol dostum bakalim taktik iste bir miktar yol yaptik bi sorun sikayet yok konforu esnemesi aracin felan yerinde tabi dedigim gibi basik degil yada yay yok ondan dolayi konforu suan sifir kayip diyebilirim

Geri
Üst Alt