proteria 19 taktik sonunda

Tabi zevk ve karar sizin. Bu renk araç ile gun metal benim zevkime göre çok yakışıyor.

kesinlikle 3 cm en azından aracı düşürün daha da dikkat çekici olacaktır.
iste dedigim zevk renk olayi devreye girince biz bunu sectim bakalim artik bunlarin tam lastik havasini bilen varmi acaba benzincide olctum bana 33 bastik demislerdi benzincilerdekiler guvensiz tabi olcumde 38 40 41 43 cikan oldu sonra bi lastikciye gidip helyum bastirip hepsini 32 ayarladi arkadas 

@turgay8268 tabi hocam buyurun benim konumda var onuda inceleyebilirsiniz jant konusunda. 

Ben eibach kullanıyorum dizelde ön arka eşit olmuyor. Ama benzinlide eibach kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla. 

IMG_20200604_174821.jpg

IMG_20200604_174805.jpg

IMG_20200604_174757.jpg

iste dedigim zevk renk olayi devreye girince biz bunu sectim bakalim artik bunlarin tam lastik havasini bilen varmi acaba benzincide olctum bana 33 bastik demislerdi benzincilerdekiler guvensiz tabi olcumde 38 40 41 43 cikan oldu sonra bi lastikciye gidip helyum bastirip hepsini 32 ayarladi arkadas 
32 çok az. 35-36 olması lazım 

@turgay8268 Turgay güle güle kullan, maşallah güzele doğru gidiyor. Alçaltıldıktan sonra çok güzel olacaktır. Kazasız belasız inşallah.

arkadaslar sonunda bugun jant kastigi verip 19 proteriayi taktim burayada koyuyorum bu renkteki halini merak eden vardir fakat sunu belirteyim arac tamamen orjinal hali yay ve basma yok henuz 

Ekli dosyayı görüntüle 34595

Ekli dosyayı görüntüle 34596

Ekli dosyayı görüntüle 34597
hocam 10 numara 5* olmuş, kazasız belasız binin.
bence de silver doğru seçim.  gun metal  en ufak kaldırım dokunuşlarında can sıkıyor. 
lastik  marka, ölçü  ve fiyat paylaşırsanız sevinirim

bence de silver doğru seçim.  gun metal  en ufak kaldırım dokunuşlarında can sıkıyor. 
tsk ederim evet cok guzel durdu gercekten bende gun metal rengi cok sevmedigim icin takmadim tabi zevk renk olayi begenen ariadaslar o jantin renginide begebiliyor ama ben sevemedim :)  

hocam 235.35.19 5.500 tl marka olarak starmax diger markalar oldukca tutuyor ama lastikler felan guzel fena gelmedi bana oldukcada yakisti dumduz durdu camurluk hizalari disari iceri tasma yok duz durusu cok hos 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun inşallah.

Yaysız olunca pek hoş durmamış sanki  :)   

Fiyat olarak ne kadara mal oldu acaba?

Hayırlı olsun inşallah.

valla hocam oldukca uyguna aldim diyebilirim burda cok bilen arkadaslar jant ilani koydugumda o rakam etmez metmez dediler ama jantlari istedigim rakama satinca uste eklemem gereken 400 tl oldu 😊

Hayırlı olsun inşallah.

basmadanki hali bu basmak istiyor olabilir bi miktar iste kac santim mesela diye 3 diyen 4 diyen oldu ama bir arkadasimiz kendi araci paylasti o 3.5 demis guzel durmus ben aslinda basmakta istemiyorum konfor kaybi suan sifir diyebilirim o derecede guzel esniyor kasis masis surtme yok tabi orjinal halinde ama esnemesi konforu oldukca iyi suan basmazsak :)

Geri
Üst Alt