proteria jant bilgisi

Işını Kaliteli yapan ustalar harici dokundurtmamak lazım. Geçenler Sıfır Golf e Arkadasima verdiğim Vogland Pro Kit yayları taktirdik Işlem yapan Usta da tanıdığınız olunca Sağlıklı ama zor olan yoldan yaptı 2 saat sürdü ama hiç bir vurmalı işlem olmadi bende yanlarındaydım. Kısacası Yapan yapabiliyor ama Az zamanda ve Kolay olsun diye Kasap gibi takanlar da çok piyasada.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ariciogluna mesaj attim biz yapiyoruz dediler fiyat sordum dönmediler

ben yaydan ziyade soguk pres dusunuyorum tabi oda erbab isi 
Hocam şahsen soğuk press önermiyorum. Bir kez yapmış biri olarak. 2 nedeni var. 

1. Aklınızda hep soru işareti oluyor ya birşey olursa diye. 

2. Geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz. Araç satarken ya da tekrar yükseltmek istediğiniz zaman orjinal yay almak gerekiyor.

Bence yay almak çok daha iyi bir çözüm. 

@Alpyaman sarı koni sport alırsan sertleşir ama güzel bi yol tutuş alırsın, birde turuncu olanlar var street modeli, onlar az daha yumuşak ve bizim gibiler için ideal.  Koni amortisörleri Tr de  bulamıyoruz artık pek getiren yok malesef..  İmkan olsa dışardan alsak getirtip taksak 
Sanırım güncel olarak buradan tedarik ediliyor.

http://www.oktaykanpower.com/

2. Geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsunuz. Araç satarken ya da tekrar yükseltmek istediğiniz zaman orjinal yay almak gerekiyor.

ben daha onceki aracimda soguk presi kullandim 3 sene kadar satarkende yukselttim ayni yerde actirdim yaylari bi sorun yasamadim sattigim kiside 2 senedir biniyor bi sorun problem yok suana kadar ama bi yandan hic orjinalini bozmadan bin demeye basladi sanki kafam bi yandan birden git taktir jantlari diyor taktirmak bisey degilde basmak aslinda istemiyorum ama aradaki aciklik acilirmi aynimi kalir onu bilemiyorum 

binyandanda 19 proteria takilmis ama basilmamis bir arac resmi bulamadim gormekte istiyorum aslinda yusuf hocam

binyandanda 19 proteria takilmis ama basilmamis bir arac resmi bulamadim gormekte istiyorum aslinda yusuf hocam
Hocam basmazsanız arabanın aerodinamik açıdan yere basma kuvvetini azaltmış olursunjz. Alt boşluğu yükselen jantla minimalize etmeniz lazım. Çok değil ama 2/2,5 cm yeterli. Diğerleri kadar ihtişamlı olmayacaktır ama servis değerlerine yakın olacaktır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok malesef onlar getirmiyor bayaadır 😔
İtalya, Almanya gibi ülkelerde satan yer bulunup iletişime geçilebilir. Bir tanıdığım kendi arabasına İtalya'dan turuncu koni getirtti yakın zamanda. Normalde hem Türkiye'nin gümrük prosedürü hem de bizim insanımızın vergi ödemek istememesinden dolayı yollamıyorlarmış ama mail atarak iletişime geçmişti ve almıştı. Gümrük vergisini de ödeyip Vogtland yaylarla arabaya taktı. Bu şekilde denenebilir.

Vogtland lar amazon.de de çok güzel fiyatlara satılıyor, hatta spor amortisör ve yay seti var takım 3000 civarına kapıya teslşm geliyor. Ama bilstein ve koniler çok pahalı 

İtalya, Almanya gibi ülkelerde satan yer bulunup iletişime geçilebilir. Bir tanıdığım kendi arabasına İtalya'dan turuncu koni getirtti yakın zamanda. Normalde hem Türkiye'nin gümrük prosedürü hem de bizim insanımızın vergi ödemek istememesinden dolayı yollamıyorlarmış ama mail atarak iletişime geçmişti ve almıştı. Gümrük vergisini de ödeyip Vogtland yaylarla arabaya taktı. Bu şekilde denenebilir.
bu yay yada basma isinde muayne sorunu yasaniyormu bilen varmi acaba ben daha evvel yaylari soguk pres aracla gectim muayneden  sorun olmadi ama 

Geri
Üst Alt