Park edince gelen koku

Oflu61

Yeni Üye
İsim
Fatih
Herkese merhaba. 1.5 tsi dsg aracım 3000 kmde. Manuele veya sporta alıp, yüksek devirde, bağırtarak kullandığım zaman park edip indiğimde balata kokusu gibi tam çözemediğim, çok ağır olmayan bir yanık kokusu alıyorum bu durum normal midir ?

@Negatiwe lastiklerin üzerindeki koruma katmanı lastik mumu diye geçiyor hocam. Bilhassa iki tekerci kardeşlerimiz bu sebepten çok motor yatırıyorlar. Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. 

Bir diğer konu da aklıma takılan; forum bilgi paylaşımı için bulunmaz bir nimet. Burada üyelerin ve ziyaretçilerin bilmediği ve buradan öğrendiği o kadar çok bilgi var ki... 

foruma bir konu açılıyorsa açtığın konudan bilgi almak için açmışsındır. Ama değerli üstadlarımızın paylaştığı bilgileri yanlış anlayıp ilginç bir şekilde laf sokmalara kadar varan durumlar çıkıyor ortaya. 

Gerçekten ilginç... 
Ben teşekkür ederim hocam, yazı eski yönetici silvershadow Murat abimizden alıntıdır. Kendisine selamlar ve teşekkürler.

Burası paylaşım yeri. Maalesef ben de ilan konularından rahatsızım.

Dün @farukal kardeşimiz bir ilan açtı, temiz sorunsuz bir ürün. Fiyat azdır çoktur tartışılır veya bir orta yol bulunur foruma özel. 

Neyse yeni bir üye olsam ve ben yana yakıla o ürünleri arıyor olsaydım konudaki ilk mesajlardan sebep almaya çekinirdim.

Adam güzelce fotoğraflamış, açıklamalar net, ürün sorunsuz. Ama ilan baltandı resmen.

Yani beğenmediğin ürün olabilir, fiyat yüksek olabilir, bunu yapıcı şekilde dile getirilse kimse eksilmez.

Upvote 0

Geri
Üst Alt