Eskilerden bi golf 4 gti ❤️

+1903

Zaten o yıllar F355 ve Michael Schumacher başarıları Ferrari firmasını bir üst noktaya getirmiştir.

Ben 1996 yılında Dolmabahçe ağaçlık yolda yürürken o inanılmaz sesi duymuştum. Erdal Acar ve Alpay Özalan sarı bir F355 ile gazlıyorlardı. Erdal Acar BJK de yönetici Alpayda futbolcuydu. Hatta o sene Mustafa Sandalın Araba klibinde de F355 vardı.

Ama şu da var Ferrari 348 içine binmiştim Maslakt,a içi Şahin gibi maalesef : )
Benim için tüm zamanların en seksi aracı olan Ferrari Testarossa ‘nın içi 348 ‘den beterdir., Murat 124 gibi bişey :)  

Uzun yıllar ferrari için öncelik motor performasından ibaretti., Ferrari’nin felsefesi her zaman pist otomobiline en yakın performansta sokak otomobilleri üretmektir., (son 10 yıla kadar böyleydi..)

Çok geç olsa da anladılar arkadaş biz bu arabaların iç malzeme kalitesini en az motoru ve dışı kadar iyi yapmalıyız diyee., Aslında Luca di Montezemolo olmasaydı şuanki araçlarda 348 ‘den farklı olmazdı.. 

Montezemolo başkanlığı biraktı, CocaCola ‘nın eski Ceo ‘su başkan oldu, bu seferde arabaların saf kan motor kimyasını bozdular, Sonrasında Marlboro ‘nun eski ceo sunu başkanlığa getitdiler; son eseri Ferrari Roma denilen aston martin çakması araç ortaya çıktı., 

Gazlı içecek ve sigara satıcısını başkan yaparsan olacaklar kaçınılmaz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim için tüm zamanların en seksi aracı olan Ferrari Testarossa ‘nın içi 348 ‘den beterdir., Murat 124 gibi bişey :)  

Uzun yıllar ferrari için öncelik motor performasından ibaretti., Ferrari’nin felsefesi her zaman pist otomobiline en yakın performansta sokak otomobilleri üretmektir., (son 10 yıla kadar böyleydi..)

Çok geç olsa da anladılar arkadaş biz bu arabaların iç malzeme kalitesini en az motoru ve dışı kadar iyi yapmalıyız diyee., Aslında Luca di Montezemolo olmasaydı şuanki araçlarda 348 ‘den farklı olmazdı.. 

Montezemolo başkanlığı biraktı, CocaCola ‘nın eski Ceo ‘su başkan oldu, bu seferde arabaların saf kan motor kimyasını bozdular, Sonrasında Marlboro ‘nun eski ceo sunu başkanlığa getitdiler; son eseri Ferrari Roma denilen aston martin çakması araç ortaya çıktı., 

Gazlı içecek ve sigara satıcısını başkan yaparsan olacaklar kaçınılmaz..
Konuyu amacından saptırmış gibi oluyorum kusura bakmayın ama 90 lı yılların spor otomobilleri bir başkaydı. Need for speed 1 oynamışlığımız da var.

F355, Porsche 993, Lambo Diablo, Dodge Viper, Honda Nsx, Lotus Esprit, Mc Laren F1 

Bir Güzellik daha hatırlatalım....

Volkswagen Golf GTI W12 650 Konsept   ( 2007)

6.0 litrelik bir Turbo motoru

Altı vitesli otomatik şanzıman

3,7 saniye, 325 km / s, 750 Newton metre......

Ek Açıklama 2020-06-17 205411.png

Ek Açıklama 2020-06-17 205449.png

Ek Açıklama 2020-06-17 205522.png

Ek Açıklama 2020-06-17 205600.png

Ek Açıklama 2020-06-17 205641.png

Geri
Üst Alt