Golf Mk7,5 R-Line Aracıma Satış Fiyatı Belirleyelim :)

@Ender hayırlısı olsun hocam. İçimden bir his R alacaksınız diyor. :)  
Teşekkür ederim Hocam. KAfama uyan bir 7,5 R bulamadım olsa belki ama şimdi değil Golf R işi biraz daha ileride.

Benim de 3 serisi diyor nedense.. 
Olamaz alamaz forum anayasasinda admin golf harici araç kullanamaz alamaz yaziyor

Olamaz alamaz forum anayasasinda admin golf harici araç kullanamaz alamaz yaziyor
Öyle Bir kural koymadık  Koysa mıydık ?  Ama Kural varmış gibi davranırım bende ve Kurallara uyacağımdan emin olabilirsin  (y)   :)  

Bir sabah ansızın forum olmuş "BMWtutkusu", "AUDItutkusu"  :D
Hocam Araçlar gelip geçicidir. Önemli olan Dostça Muhabbet ve Bilgi Paylaşımı.

6 Ay Golfsüz kaldığım zamanlarda oldu  ama bir gün bile Forumdan uzak kaldığım olmamıştır. :sofor:

Forum Daim olan Araç olsa da olmasa da... B)

@Ender Hocam bende soracaktım acaba golf sonrası ne alınabilir diye sizin aklınızda ne var acaba? Ben golf sonrası premium serisine (3, a4 ve c serisi) sıcak bakıyorum çünkü başka kesmez gibi. Özellikle 3 serisi hoşuma gidiyor motor çok iyi özellikle şanzıman uyumu.

O zaman sahibinden ilanının ilk mesajını ben atayım,

"hocam 225 olur mu" 😂

Bu dolulukta bir aracı satmak golf 7.5’dan vazgeçiş demektir. Yoksa golf 8 için bir hazırlık mı yapılıyor.  :sofor:

@Ender hocam öncelikle hayırlı satışlar dilerim. Allah daha iyilerini nasip etsin sizlere. 

Fiyat konusunda da 230 240 arası diyorum ben en fazla. 

@Ender Hocam bende soracaktım acaba golf sonrası ne alınabilir diye sizin aklınızda ne var acaba? Ben golf sonrası premium serisine (3, a4 ve c serisi) sıcak bakıyorum çünkü başka kesmez gibi. Özellikle 3 serisi hoşuma gidiyor motor çok iyi özellikle şanzıman uyumu.
Şahsen BMW çok sevmesem de 3 Serisi 40.Year İD Tavsiye edebilirim. Merso C serisi bana eğreti duruyor hep nedense :)  A4 önermem şahsen Audi A5 den Merso E den BMW 5 serisinden başlıyor bence (y)

@Ender hocam 3-5 bin lira anca eder. Hemen kapora gönderiyorum kalanını da senet yaparız 550 ay vadeli 😊 (250 ve üzeri bir fiyat yazmanızı öneririm.)

Geri
Üst Alt