** son dakika güncel bilgi son mesajda :) Bugün fabrikasyon spor yayları taktım

Konuyu tekrar hortlatayım @barracuda hocam bu sizin aldığınız yayları sarı sitede buldum 1.4 tsi dsg yaylar bunları 1.6 dsg de kullansak nasıl bir verim alabiliriz acaba, güzel olur mu yoksa havada mı kalır daha mı çok düşer bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Son dakika basligi gorunce heyecanlandim zipladim

Cok yakisikli olmuş

Plaka tam benlikmiş

BLB

BüLentBal

Yay konusunda çok çömezim yada gozlerim bozuk

Fark goremedim anlayamiyorum yayli yaysiz

Konuyu tekrar hortlatayım @barracuda hocam bu sizin aldığınız yayları sarı sitede buldum 1.4 tsi dsg yaylar bunları 1.6 dsg de kullansak nasıl bir verim alabiliriz acaba, güzel olur mu yoksa havada mı kalır daha mı çok düşer bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
selamlar , motor biraz daha ağır olduğu için ön birazdaha düşer bence , arka aynı kalır gibi . 

@barracuda bence denenebilir bende arka aynı kalır on biraz daha düşer düşüncesindeyim 

Hocam sizin araç hala duruyorsa şoför kapısını açtığınızda orda aracın ağırlık ve on arka ağırlık yazar onları söyleyebilir misiniz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@barracuda çok teşekkür ederim arka yaylar herhangi bir problem çıkarmaz düzgün düşüş sağlar dizel benzin genelde arka ağırlıklar aynı ama önler ağır kalıyor fr yay ve golfden cikma yaylar önde problem olur mu acaba.

Buda dizel dsg 2017

20210420_115041.jpg

Geri
Üst Alt