2017 Araç için hız sabitleyici retrofit

@İlker34 Servis müdürüne fiyat sormak istedim.Boşver abi maliyetli diyor.
Trabzon Bahadır servis ise Müdürü Serdar Beydir . Ciddi olarak taktırmak varsa niyetinizde,Selamlarımı iletirseniz biraz daha yardımcı olabilir Fiyat konusunda.

@Ender O zaman Trabzonda değildim şehir dışında bakım yaptırdığım için orada sormuştum.

@İlker34 Erzincanda olan uğur ustaya mesaj attım.Parçaları getirirseniz aktif ederim dedi.Nasıl yapılıyor aktivasyon kodsuz bilemiyorum.

@Ts61 hocam bu işleri yapan platform adında cihaz var. Arabanın kimliğini değiştiriyor. Vw sunucularını kandırararak senin aracını başka araçmış gibi gösteriyor. O gösterdiği araçtaki tüm özellikleri senin aracında açıyor.  

@reaper0690 İsterseniz sorun benim aracım 2017 comfortline tdi dsg, rakam yüzünden biraz vazgeçmiş gibiyim Ali Delen Sarı sitede ilanları var

@İlker34 hocam servis golflere koldan hız zabitleyici takmıyor. daha önce seninle konuşmuştuk hatırlarsan buna istinaden servisle görüşüldü. bizim buradaki servis 2013 yılı sonrası mk7 lerin hepsine tuş takımını ve high gateway ını takıp teslim ettik dedi. bir arkadaşımda hız sabitleyiciyi bulunduğum şehirde servise taktırdı. baktım inceledim dediğim gibiymiş. koldan hız sabitleme polo leon ve mk6 golflere takılıyormuş. yinede serviste taktıracak arkadaşlar bu konuda sorgulayıp öyle taktırsınlar. ayrıca high gateway değişmesede olur denilsede servis değiştiriyor. zaten gateway değişmeyecekse hız sabitleyici montajına o kadar para verilmesininde anlamı yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ali deleni aradim 2450 tl anahtar teslim 2017 comfort golf araca tuslu hiz sabitleyici takarim diyor. Ilgilenen olursa diye yazdim

@tuncer_2632 hocam haklısın. Çoğu diye düzelteyim. Düğme olanı çerçeve kablo vs daha yüksek maliyetli. Koldan takılanda ekstra yok. Fiyatı makul. Yoksa neyin parasını verirsek onu yapar servis. İki modelde satılıyor hem direksiyon hemse sinyal kolundan.

Üstadlar herkese selamlar . 2015 comfortline aracıma hız sabitleyici taktiracagim. ( Gateaway dahil ) 2.000 fiyat aldım.  Sizce fiyat nasil uygun mu ? 

Üstadlar herkese selamlar . 2015 comfortline aracıma hız sabitleyici taktiracagim. ( Gateaway dahil ) 2.000 fiyat aldım.  Sizce fiyat nasil uygun mu ? 
yetkili servis mi yoksa dışarıdan mı

arkadaşlar serviste herşey dahil 3bin fiyat veriyor. değişecek parçalarla eliniz sökülen tuş takımı ve mid gateway verecekler. bu sökülen parçaları elden ilana koyup satsanız zaten sizin hız sabitleyici 2 bin tl civarına gelecek. hani diyorum ki gerek var mı servis dışında bir yere yaptırmaya. servis dışında yapacak kişilerde gateway değişmeden yaparız diyor buda bir dez avantaj.

Geri
Üst Alt