Jump to content

Recommended Posts

On 07.06.2020 at 10:55 PM, yunusaktas91 yazdı:

Var hocam, Volume — tuşuna uzun basınca multimedyayı sessize alıyor. 😄

çookkk sesli güldüm..... :D:D:D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Var hocam, Volume — tuşuna uzun basınca multimedyayı sessize alıyor. [emoji1]
Çok fena trollendim haha

Yedim ben bunu :)

Bugün denedim hatta bozuk mu acaba diye bir kaç sefer denedim

Hahaha yapmayın kardeşim bunu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
On 07.06.2020 at 10:55 PM, yunusaktas91 yazdı:

Var hocam, Volume — tuşuna uzun basınca multimedyayı sessize alıyor. 😄

Ses çok açık değilken denediğim için olduğunu zannettim ama bu şekilde sessize almıyor, normal ses kısıyormuş hocam. :)

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Ses çok açık değilken denediğim için olduğunu zannettim ama bu şekilde sessize almıyor, normal ses kısıyormuş hocam. :)

Furkan hocam sen hala orda misin yahu 😃 Ben tamamen fabrikanin ucuza kacarak bir tus koymamasi uzerinden ironi yapmistim, senin de anladigini dusunmustum. Yanlis anlasilmaya daha fazla mahal vermeyerek duzelteyim:

On 7.06.2020 at 4:30 PM, frknyldrm yazdı:

Araçlarımızın hız sabitleyicili direksiyon tuş takımında multimedyayı sessize alan bir tuş yok değil mi? Önceki aracımdan sonra en çok bunu arıyorum.

Golf 7,5’ta böyle bir tuş yok. 😃

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni farkettikçe paylaşıyorum ama paylaştıklarımın çoğu benim cahilliğim olabilir, birçoğunuzun daha önceden bildiği şeyler olabilir. Baştan belirteyim. :) 

BA7C757B-F663-4F34-87E0-77516338D3F7.thumb.jpeg.1db9c41e071690619c33dfe558191643.jpeg

Yakıt tüketimi ekranındaki araba, depodaki yakıt seviyesi azaldıkça yakıt pompasına doğru ilerliyormuş. Yani full depoda araba en solda, yakıt bitince sağa doğru ilerliyor.

1C535D20-E2B9-47F4-AEEA-E39E63B659D9.jpeg.b9022d4ad8a840ac24ab898823973901.jpeg

Geçenlerde sis farının yanında bir boşluk olduğunu farkettim. Dedim kesin ya bir yere dokundurdum ya da biri yine takıp kaçtı... Aynı boşluğun diğer sis farında da olduğunu görünce biraz araştırdım. Bu boşluklardan geçen hava akımı, disklerin ve balataların soğumasına yardımcı oluyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 19.06.2020 at 6:53 PM, yunusaktas91 yazdı:

Furkan hocam sen hala orda misin yahu 😃 Ben tamamen fabrikanin ucuza kacarak bir tus koymamasi uzerinden ironi yapmistim, senin de anladigini dusunmustum. Yanlis anlasilmaya daha fazla mahal vermeyerek duzelteyim:

Golf 7,5’ta böyle bir tuş yok. 😃

Hocam eksikliğini hissettiğim bir tuş olduğu için söylediğinize inanmak istedim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volüm düğmesine bir yumruk, ne ses kalır ne seda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, sertan yazdı:

Volüm düğmesine bir yumruk, ne ses kalır ne seda.

:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, frknyldrm yazdı:

Hocam eksikliğini hissettiğim bir tuş olduğu için söylediğinize inanmak istedim. :)

Şaka bir yana, bugün denedim hakikaten uzun basınca seri şekilde sesi artırıyor ya da eksiltiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

akü seviyesi akü doluysa göstermiyor, %100'den aşağı düştüğünde göstermeye başlıyor diye biliyorum. Ben de yağmur sensörü çalışma sıklığının silecek kolu üzerindeki su miktarı ayarına göre çalıştığını iftiharla sunarım :)

11.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.06.2020 at 3:40 AM, Erhan21e yazdı:

@berke05 madde 1 işe yaramadı bende 2017 highline var demedim olmadı sadece saat ve servis var basılı tuttugumda. Akü durumunu ögrenmenin başka yolları varmıdır acaba

Hocam bilgi eksikliği sanırım araç yarim kontakken yada kontaktan çıkardıktan hemen sonra basılı tutun gelicektir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Ysn yazdı:

akü seviyesi akü doluysa göstermiyor, %100'den aşağı düştüğünde göstermeye başlıyor diye biliyorum. Ben de yağmur sensörü çalışma sıklığının silecek kolu üzerindeki su miktarı ayarına göre çalıştığını iftiharla sunarım :)

11.JPG

Tabi bir midline plus sahibi olarak bizde onun sadece kademe 1. Seviye sileceğin gidiş geliş süresini ayarladığını iftiharla söylemek isterim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Ysn yazdı:

akü seviyesi akü doluysa göstermiyor, %100'den aşağı düştüğünde göstermeye başlıyor diye biliyorum. 

Göstergede %100 görünüyor.(fotoğraf çekmiştim, şuan bulamadım) Ancak sadece harici şarj cihazı ile şarj edince.

Full şarjda yani %100 olsada ilk sürüşünüzde düşüşe geçecektir. Çünkü sistem aküyü tam şarjda tutmuyor. Bunun sebebi de fren enerjisi geri kazanımı için üzerinde boşluk bırakıyor. 

Sürüş sonrası göstergede akü durumu maksimum %90'a çıkar  ve sürüş ile oluşan şarjda %100'e ulaşmaz. " --- " şeklindeki görüntü ne olduğunu bilmiyorum ama tahminimce kodlanmamış farklı bir akü takınca olabilir.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ysn  benim aracımdaki yağmur sensörü sürekli düşünerek hareket ediyor, deli gibi yağmur yağsın naz yapa yapa siliyor mecbur manuele alıyorum :D bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender hocam araç içinde çocuk bırakıldığında dışardan araç kilitlendiğinde ama içeriden çocuk tarafından açılmasını sağlayan kilitle metodu nasıldı hatırlıyor musunuz?

Kilide çift basarak mıydı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.06.2020 at 9:50 AM, onurmat yazdı:

@Ender hocam araç içinde çocuk bırakıldığında dışardan araç kilitlendiğinde ama içeriden çocuk tarafından açılmasını sağlayan kilitle metodu nasıldı hatırlıyor musunuz?

Golf 7 de aracı kilitleseniz dahi kapılar içerden açılabiliyor. En azından benim midline öyle.

7.5 comfortta denemedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@sadikesk kademesini artırmayı denediniz mi? Ona rağmen değişmezse yağmur sensörüyle sizin aranızdaki kişisel bir meseledir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.06.2020 at 9:50 AM, onurmat yazdı:

Direk açılması gerekir Araçta Alarm Güvenlik varsa Sadece o uyarı için çalışır.

Keylees varsa araçta o zaman anahtarı bagajda unutmamak lazım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamamen araçla ilgili değil ama yinede  paylaşmak istedim, 

Telefonunuzun yazı fontu ne yaparsanız, Android auto'da da yazı şekli telefona bağlı olarak değişiyor. 

20200701_114347.jpg

20200701_114323.jpg

20200701_114314.jpg

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      2017 model polo aracımda daha önceden yanlışlıkla obdeleven(vagcom) ile emniyet kemeri ikazını kapatmıştım fakat muayene yaklaştığı için yeniden açtım çalışmadı bir bilginiz veya çözüm öneriniz varsa yardımcı olurmusunuz?
    • Yazan: oguzhan91
      Merhabalar,
      2013 Model GOLF 7 1.2 TSİ Comfortline 115 bin km de aracım 1500-2000 km arası yağ eksiltiyor, acaba bu durumu yaşayan, daha sonrasında çözüm bulabilenler bi yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ediyorum.
    • Yazan: Furkan724
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler:  GOLF 1.0 TSİ DSG HİGHLİNE 2019 Model 115 Beygir Golf Highline Aracım fabrika çıkışlı seramik kaplama ve koltuk koruması cam filmi mevcuttur. Araç uzatılmış garanti ile 2023 e kadar garantisi mevcuttur. Araçımda ekstra olarak Ruhsata işli kaplama Gti Difüzör Gti Ön Panjur Gti Marşbiyel ve Piyano Black Jantlar ve Mat Kırmızı Kaliperleri bulunmaktadır Highline Donanıma ek olarak Cam Tavan Geri Görüş Kamerası ve Car Play opsiyonları bulunmaktadır Çift Akfif Egzoz ve Akrapoviç egzoz uçları bulunmaktadır araç otoparkta durmakta ve 15bin bakımı Doğuş Oto Esenyurtta yapılmıştır Hediye olarak 3 kere seramik yenilemesi bulunmaktadır.Detaylı bilgi için mesaj atabilir yada arayabilirsiniz. 05419222349
      Boya ve değişen:  YOK
      Fiyat: 230 BİN
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı:  Bagaj Açma Mandalı
      Detaylar:  2019 Golf'ten sökülmüştür, Golf 7-7,5 ile uyumlu olduğu gibi bildiğim kadarıyla Passat B8 ile de uyumludur.
      Parça Kodu: 5G6827469F
      İlan Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-volkswagen-bagaj-acma-mandali-5g6827469f-768237892/detay
      Fiyat: 150 TL'ye satılmıştır.
      Fotoğraf:  

• Yazan: Ender
      Ürün Adı:  Adaptif Hız Sabitlemeli Direksiyon Tuş .Takımı ( ACC ve Wiev Tuşlu) 
      Detaylar:   VW Grubu araçlara ait Direksiyon Kontrol Ünitesidir. Sıfır ürün Temiz ve Sorunsuzdur 
                         Parça Kodu 5G0.959442.AE 
      Fiyat:  600 TL 
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-acc-li-direksiyon-tus-takimi-5g0.959.442.ae-818627155/detay/
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...