Diş ağrısı :(

Dostlar 2 gün önce dişimi çektirdim. 4 morfin ile kısmen uyuştu ve çok şükür çektirdim. İşin ilginç yanı diş de sapasağlam çıktı. Ama çektiğim ağırlardan  sonra hiç pişman değilim. :)  

Dostlar 2 gün önce dişimi çektirdim. 4 morfin ile kısmen uyuştu ve çok şükür çektirdim. İşin ilginç yanı diş de sapasağlam çıktı. Ama çektiğim ağırlardan  sonra hiç pişman değilim. [emoji4] 
Gecmis olsun hocam

Mutlu son

Ağrısız sağlıklı günler dilerim

@HONEY çok sağolun hocam. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın. Herkese sağlıklı günler dilerim. 

Dostlar 2 gün önce dişimi çektirdim. 4 morfin ile kısmen uyuştu ve çok şükür çektirdim. İşin ilginç yanı diş de sapasağlam çıktı. Ama çektiğim ağırlardan  sonra hiç pişman değilim. :)  
Geçmiş olsun hocam . 

Diş sağlam çıktıysa sorun neymiş peki? Ağrısı tarif edilemez muhakkak ancak sağlam dişi çektirmek de üzücü. 

@tiesay Çok sağol hocam.üstten minik bir kırık vardı hocam. 2 sene evvel kırılmıştı. Ondan sebep ya çekmeliyiz yada dolgu yapmalıyız dediler. Bende zaten fobim olduğu için dolgu ile uğraşamam madem dolgu ile kurtarma şansı da düşük direkt çekin dedim. Bilseydim diş o kadar sağlam ufacık bi dolguyla kurtarılacak çektirmezdim. Gerçi pişman değilim şu an. Çekim boşluğunun kapanmasını bekliyorum. 10 güne iyileşirmiş. 

@Nfk doktor film çekmedimi,çürüğü göstermedimi.Çürük olmayan diş ağırmaz.
4 morfinde olmaz,aynı iğneyi 4 kez diş bölgesine dozlamıştır.Gecmiş olsun tekrardan.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok  geçmiş olsun. Diş ağrısı çok çektim zamanında bende. Şükür hepsini yaptırdım 6 ay sürse de Çok memnunum şuanda . Hayatın tadını dişlerle alıyoruz :)  

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Nfk doktor film çekmedimi,çürüğü göstermedimi.Çürük olmayan diş ağırmaz.
4 morfinde olmaz,aynı iğneyi 4 kez diş bölgesine dozlamıştır.Gecmiş olsun tekrardan.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağlam diş çeken yere bir daha gitmemenizi oneririm

Kesinlikle bir hata var katılıyorum

@oktay__87 çok sağol hocam. Allah kimseye vermesin evlerden ırak.  :O

@slck @HONEY hocam dediğim gibi dişin üstünde minik bir kırık vardı. Pirinç tanesinin yarısı kadar diyelim. Bayramda bir ağrı yaptı ki sormayın. Sonra Apseye çevirdi. Bi kaç doktor gezdim. İlk doktorum %10 kurtarabiliriz dedi. Zaten o doktor da tansiyon problemi yaşayıp baygınlık geçirmiştim. Sonra başka bir doktora gittim. O da %60 kurtarırız dişini dedi. Ama tedavi süreci uzun ve %60 bana düşük bir oran geldi. Çevrenden edindiğim tecrübeye göre de dolgu da belli zaman sonra sorun çıkarttığı yönünde olunca çekilmesini talep ettim. Aslında doktor çekimden evvel bayağı bi diretti dolgu yapalım diye. Ama inanın doktor da dişi çektikten sonra şaşırdı. Dişiniz göründüğünden çok daha sağlammış dedi. Kırığın sadece etrafında minicik gözle zor görülecek çürük vardı. İlk doktor da dişiniz köküne kadar çürümüş demişti. Anlayacağınız biraz yanlış doktor tercihi biraz da benim fobim yüzünden sağlam dişten olduk. Ama hiç pişman değilim artık orada ağrı yapacak bir dişim yok çok şükür  B)

Çok  geçmiş olsun. Diş ağrısı çok çektim zamanında bende. Şükür hepsini yaptırdım 6 ay sürse de Çok memnunum şuanda . Hayatın tadını dişlerle alıyoruz :)  
başa gelmeden insan idrak edemiyor hocam. Bundan sonra dişi ağrıyan birini gördüğümde asla amma abarttın demem  :D  implant mı yaptırdınız siz. 

Geri
Üst Alt