WRC 18 Jant& Lastik Takımı ile Yaza Merhaba

aracımı satmıştım geçen hafta kısmetse de yarın satışı vericem Cenazemiz vardı ondan uzadı süre. Alan Arkadaş ta tutkulu ve Golf Sevdalısı olunca oda Pretoria jantlarıda almak istedi.
Ender hocam öncelikle başınız sağolsun, dedenizin mekanı cennet olsun. Araç satışınız da hayırlı olsun. Pretoria’lar kesin olarak satıldı mı?

Ender hocam öncelikle başınız sağolsun, dedenizin mekanı cennet olsun. Araç satışınız da hayırlı olsun. Pretoria’lar kesin olarak satıldı mı?
Allah Razı olsun inşallah.
Pretori ile birlikte gitti aracım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah Razı olsun inşallah.
Pretori ile birlikte gitti aracım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satıldıktan sonra aracı canlı görmüş birisi olarak pretoriaların gerçekten iyi durduğunu söyleyebilirim.  (y)

19'a geçmeyi düşünen varsa başka model bakmasına gerek yok bence. Araca yakışacak bir renk seçmeleri yeterli olacaktır.

Satıldıktan sonra aracı canlı görmüş birisi olarak pretoriaların gerçekten iyi durduğunu söyleyebilirim.  (y)

19'a geçmeyi düşünen varsa başka model bakmasına gerek yok bence. Araca yakışacak bir renk seçmeleri yeterli olacaktır.
Pretoria 19 olmalı 

18 alınacaksa bence macera aranmamalı. 

Lakin 19 Ebat kullanmakta Her babayiğidin harcı değil onuda ilave etmekte fayda var. 19 Ebat ciddi anlamda ilgi sabır ve dikkat etmeyi gerektiren fakat Görüntüsü ve duruşu ile bunlara göğüs geren bir Kombinasyon. (y)

@frknyldrm Baktım sen yerini yaptın gelişine vurayım dedim bende :)  Teşekkür ederim güzel yorumların için :)

@Recep Gül Gerekli önlemleri aldık desem yalan olur :)  Yol çok sakindi 15-20 dakikada maksimum 2-3 araba geçmiştir onlarda geriden gördüler zaten aracı ..

Geri
Üst Alt