Jump to content

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

.

tarihinde thelakayit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, çıkma tampon da çözüm olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamponu yapan ustalar var yani resmini götür sana macundan tampon bile yaparlar. Benim görüşüm aracınızla aynı renk çıkma Tampon satanlar var ortalama 500₺ değiştirin gitsin yanlız sizin tampon demiri biraz hasar görmüş değiştirmek yada düzelttirmek sizin kararınız. Fakat ben olsam orijinali ile değiştiririm yan sanayileri çok iyi olmuyor. Bagaj kapağı köşeli yerlerine de denk gelmiş inşallah düzeltilebilir ancak resimlerden çok kötü gözükmüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Geçmiş olsun hocam..bagaj kapağı yapılır öyle aman aman bişey yok gibi ama tamponun sağlıklı şekilde onarılacağını sanmıyorum.@agacmalzeme Arkadaşımızın dediği gibi çıkma alıp takın kafanız rahat etsin tamirle vs uğraşmaya değmez 

tarihinde ÖzDi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Diğer hocalarımın dediği gibi ben de bagajın kolayca düzeltilip çıkma tampon alınmasının en makul çözüm olacağını düşünüyorum. Hatta almışken makyajlı kasa arka tampon alınabilir. Tampon tamiri bana zor gibi geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun ! 

Tampon keder değil ! ister değişsin ister lav silahıyla eritmeli tamir edilsin..çıkması orjinali zaten hallolur 

Expertize girmeyen bisey

Önemli olan bagaj ? İyi bir göçükçüde islem görmesi lazım...hat çizgisi falan hikaye ...iyi usta onu halleder

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tampon cıkma bulup takmak en mantıklısı.geçmiş olsun ucuz atlatılmış bi kaza

tarihinde caglar_61 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun bu aralar bir nazar var forumumuzda Allah beterinden saklasın. Çıkma Tampon alın hocam ve bagajı göçük düzeltme ile hallettirin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam geçmiş olsun.

Bugün 2 dir forumdaşlarımızdan kötü haberler aldık, Allah beterinden saklasın. 

Çözüme yönelik yukarıdaki arkadaşların hepsi tek bir ağızdan cevaplamış, ben de aynı şeyleri yazmayı gerek görmüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

S

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, typhoons yazdı:

Geçmiş olsun bu aralar bir nazar var forumumuzda Allah beterinden saklasın. Çıkma Tampon alın hocam ve bagajı göçük düzeltme ile hallettirin.

Hayırlısı inşallah bu 2.mevzu forumumuzda  geçmiş olsun hocam. Ben şunu anlamıyorum, çarptıktan sonra neden kaçmaya çalışıyorsun ki? 

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam geçmiş olsun.. Bu durumlarda ben karşı tarafı da düşünüyorum açıkçası. 4 bin tl şu hasara fazla almışsınız gibi geldi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@thelakayit geçmiş olsun.

Tampon ile ilgili onarım yapılabiliyorsa da neredeyse ikiye bölünmüş. Bana da çıkma daha sağlıklı olur gibi geliyor. Tamir görürse ve aynı yerden , umarım bir daha başınıza gelmez ama aynı şekilde bir darbe alırsa tampon görevini biraz daha az yerine getirerek bagajı stopu da içine alarak daha büyük hasara yol açabilir. Tabi bu bir olasılık.

Neredeyse petrole uğramaz olduk. Bu da sürüş kabiliyetine ve pratiğine olumsuz etki ettiğini düşünüyorum. Bu yüzden bu aralar biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Neyin nereden geleceği belli olmaz oldu.

En büyük kazanın bu olsun. Umarım kimsenin başına gelmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@thelakayit Merhaba öncelikle geçmiş olsun...gerçekten bu tamponu onarmayı düşünüyormusun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. Ben tam konuyu anlayamadım. Siz çarpan şahısı korumak, onun cebinden para çıkmasın engellemek için mi elden 4000 lira alıp yolunuza devam ettiniz? Kasko şişirmesi değil, 4000 lira doğru fiyattır. Yedek parçalar inanılmaz pahalı çünkü. Yalnızca arka tampon difizörü 1000 TL. Sizin durumda difizör yok ama, fiyatı anlayabilmeniz açısından söyledim. Elinizdeki nakit ile çıkma beyaz tampon alın çıplak, yada servisten yalnızca çıplak tampon plastiği sipariş edip boyatın ve şu an üzerinde bulunan difüzör, kedi gözü vs. diğer tampona taktırıp takabilirsiniz. Hiç bir sakıncası yok. Bagaj kapağı için ise göçükcüler rahatlıkla halleder. Burada dikkat ve talep etmeniz gereken göçükcü arkadaşın bagaj kapağını sökmeden üzerinde tamir etmesi. Genelde paneli söküp dışarıda düzeltip takıyorlar, sonra civatalardan sök tak olduğu anlaşılıyor ve can sıkıyor. 

Geçmiş olsun.

Edit. Eş zamanlı mesajdan anladım olayı, ben olsam sizin kadar iyi niyetli davranmazdım. Özellikle çarptıktan sonra kaçmaya çalışan biri için. Neyse umarım elinizdeki mebla ile çözebilirsiniz, 7 tampon çıkması bol miktarda mevcut. Özellikle büyük şehirlerde.

tarihinde Aliiii tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, pharmehmett yazdı:

Hocam geçmiş olsun.. Bu durumlarda ben karşı tarafı da düşünüyorum açıkçası. 4 bin tl şu hasara fazla almışsınız gibi geldi 

Az almis, cok efendi davranmis, adam kacmasina ragmen haketmedigi halde ucuz yirtmis

Ben olsam kactigi icin tutanak tuttururdum, tampon degisimi serviste yapilsada, disarida yapilsada  2.elde deger düsürmez, ama o adam hem sigortasi olmadigi icin ceza yerdi, hem kaza yerini terk ettigi icin ceza yerdi, son olarak kasko bütün masrafi o adamdan alirdi, yani yaklasik 10 bin lira ceza+tamir cikardi

5-8 bin lira tramer artik tramerden sayilmiyor piyasada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmis olsun hocam can sikici su kazalar ugrasmasi zor ama ne kadarda desek fazla bisey yok insanin kendi mali olunca çizik bile olsa gözüne büyûk geliyor çikma arastir bulursun göçükçüyü iyi seç çok problem yasayan oluyor heryere yaptirmayin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gecmis olsun hocam

Allah beterinden korusun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...