840 kodlu Golf 7 Highline teyp aranıyor

@strayder aynen hocam  crack montaj da 1000 gibi paraları bulur.  ama istanbulda nerede yaptırırsınız bilmiyorum. 

bi golf 7 çerçeve lazım bir de cracklenmesi. 2500 a gelir yani her şeyiyle sanırım TAM EMİN DEĞİLİM  (y)

@Yehanoha çerçevem var hocam aracım highline olduğundan gerek kalmayacak, montaja da para vermeyeceğim sadece crack yapılması lazım galiba. Crack yaptırsak kullanabiliriz değil mi?

@strayder benim bilgim bu yönde ama yanlış yönlendirmeyeyim sizi. @Aliiii hocam bu konularda daha bilgiliydi sanırım dönüş yaparsa ona da sorup kesinleştirelim.

@strayder Aracınız Highline'sa hali hazirda uzerindeki Teyp'de de yapilabilir istedikleriniz?

@CemK benim high 6.5' ekran basic highline ekranı yani. 2015 ama. bu ekrana da mirrorlink android auto acılabilir mi? ama 819A mı 819B mi bilmiyorum. 2015 110 luk araç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yehanoha Menuden bakabilirsin ona, 819'lar da da açıılıyor artık, ekran 5.8 değilde 6.5 olansa muhtemelen ünitende 819 dur ...

@CemK 819 zaten de bildiğim kadarıyla 2016 çıkışlılarda öle bir durum vardı. 2015 6.5' ekranlarda yoktu ama bi araştırayım.

@strayder benim bilgim bu yönde ama yanlış yönlendirmeyeyim sizi. @Aliiii hocam bu konularda daha bilgiliydi sanırım dönüş yaparsa ona da sorup kesinleştirelim.

@Yehanoha eğer öyle bir ihtimal olursa cihazı almayı düşünüyorum hocam @Aliiii hocamdan bilgi talep ediyorum o halde :)
Valla benim bildiğim 824'den emin değilim ama 819'lara Carplay ekleyip aktivasyonunu yapıyorlar. Fakat Carplay eklemek için ayrı bir mebla, CarPlay aktivasyonu içinde ayrı bir mebla alıyorlar. Yani sıfırdan bir cihaz almak isteyenler için çok uyguna gelmiyor 819 Carplay aktivasyonu. Ama elinizde var ise, yaptırılabilir. Ünitenin markası da önemli Delphi olanları yapabiliyorlar diye biliyorum. 

En garanti bilgiyi bu iişi yapan @forjust1day Tuna verecektir. 

@Yehanoha Menu'den sistem bilgisine bakarsan netleşir, ekran 6.5 ise en kötü sadece ünite değiştirmen yeterli olur.

@Yehanoha Android Auto demişsin onu bilmiyorum, biz hep AppConnect CarPlay için konuşuyoruz.

AppConnect 819B'de açılıyor diyor @forjust1day ama diğerleri için tam bilgi yok gibi.

Geri
Üst Alt