Jump to content

Recommended Posts

@KaiZeN Ustam bu würth hhs gresi nereden buldunuz bayiye gittim orada bile yoktu ankarada. internette de bulamadım varmı alabileceğim bir yer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, agacmalzeme yazdı:

@KaiZeN Ustam bu würth hhs gresi nereden buldunuz bayiye gittim orada bile yoktu ankarada. internette de bulamadım varmı alabileceğim bir yer.

Merhaba hocam,

Würth ün kendi internet sitesini aramıştım bende bulamayınca sağolsunlar ordan yardımcı oldular ürün kodunu filan söylemiştim sitedeki. Satış temsilcisi aradı, size yakın bir bayiye isteyebilirsiniz yada kargo da yapıyorlar ama 20tlden fazla tutuyor kargo bilginiz olsun. İsterseniz bana yardımcı olan müşteri temsilcisi nin numarasını özelden iletebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KaiZeN olur iyi olur ustam. birde bende kasislerden geçerken çok ses yapmaya başladı sizde de oluyormuydu gres sürdükten sonra faydası oldumu. Ben komple söküp öyle temizlemeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, agacmalzeme yazdı:

@KaiZeN olur iyi olur ustam. birde bende kasislerden geçerken çok ses yapmaya başladı sizde de oluyormuydu gres sürdükten sonra faydası oldumu. Ben komple söküp öyle temizlemeyi düşünüyorum.

Birazdan atıyorum hocam. Tilt pozisyonundayken de geliyormu denediniz mi hiç ? Ön ve arka taraftaki fitillere lastik, fitil bakım spreyi var würth ün ve sonax ın ondan alıp uygulayabilirsiniz. Hem kapılarda da kullanabilirsiniz. Eğer bu uygulamadan sonra geçmiyorsa hocam arka kısımdaki kauçuk larda problem olabilir, ayar gerekebilir yada söküp bakmaları gerekebilir. Eğer garanti devam ediyorsa serviste bir ses düzeyine baktırın derim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@KaiZeN eyvallah ustam. tilt pozisyonundada geliyor sanırım ayar gerekli, aracın garantisi bitti zaten 2 arkada 2 de ortada 4 ayar vidası var deneyerek hallederim ben onu. İş bilmeyen servise 300tl verip yaptırmaktansa kendim halledeyim. yarın servise gideceğim bakım için bir keçeyi takmayı beceremeyen vw servis elemanlarına pek güvencim yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cemalettin Malgaç
      Merhaba arkadaşlar,
      Henüz dün fark ettiğim belki de problem olmayan bir durumdan bahsetmek istiyorum. Sunroofun manuel olarak açtığımız güneşliği ya da perdesi tam doğru adı her ne ise, bir çadır ya da trambolin kadar gerginmidir yoksa dün benim ilk kez orta/arka kısımlarına dokununca hafif gevşeklik hissedeceğim kadar serbest bir durumdamıdır? Her gün olmasa da 2-3 günde bir açarım kullanırım ve hiç potluk yapmaz arkaya giderken. Mekanizmasında bir problem yok, arkadan veya önden bakınca belki yarım santimetreyi geçmeyecek kadar dikkatli bakmayınca görülmeyecek, yerçekimine bağlı bir bombeleşmesi var. Bu normal mi yoksa bir deformasyon, arkada görünmeyen kısımda bir salma gevşeme mi var?
    • Yazan: MaDOnion
      Merhaba arkadaslar ve ustadlar yeni golf siparisimi verdigim icin gecici olarak aldigim polo aracim satiliktir, forumdan birilerinin almasini tercih ederim tabiki dusunen olursa 328189552 bakabilirler. Hayırlısı olsun.  
  • Yeni Oluştur...