ARACIMI SATMAYI DUSUNUYORUM SIZCE EDERI NEDIR ?

hiçbir şekilde araç kötülemek değil amacım olanı göstermeye çalışıyorum u led ve stop eklentisi en iyi 5000tl jant lastik 4500 bu eklentiler yerine km bakımından daha düşük ve dsg bir araca binmiş olurum derim 
AF03B85D-3C4D-47CF-8FC4-5572B29AEBF9.jpeg

79B61BCE-B8C9-476D-87CA-119A5622AFDC.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@altinoluksd Kesinlikle katılıyorum, bu söylenilen 150+ paralara DSG ve daha genç araca kendi ellerimle retrofitleri yapmayı tercih ederim. (Kesinlikle konu sahibi arkadaşa lafım yok )  

@tiesay yok manueldi he birde tavanda boyasız göçük düzeltme vardı birde şöyle söylim kendi aracım 2014 manuel dizel comfort iki yanda lokal boyalar var 6 bin kayıtlı 90 binde 125 den aşağıya vermem hocam hyundai i 20 lere bu fiyatları söylüyorlar sıfır fiyatları çok arttığı için 2. Elde yüksek 

valla sarı sıtteye veya baska satıs sıtelere bakınca 130 bınden baslıyor fıyatlar ayrıyetten boyalı vs araclar 115-120 cok dusuk fıyatlar bence 115-120 arac yok bakınca 

benim Görüşüm ;

İlna koyma fiyatı 128-134 k

Satış rakamınız  126-130 k arasında olabilir. Model bu tip araçlarda çok önemli diye düşünüyorum 2015 de bir takım yenilikler eklendi mk 7 lere.Örneğin Highline araçlara led stop renkli ekran gibi comfortlarda da yanlış hatırlamıyorsam sürüş yardım eklendi standart olarak 

Şahsi fikrim 110-120 ye benzinli bomboş focus satılıyor golf bence C sınıfımda birçok araçtan kaliteli ucuza verme hocam bak araştır şimdi şu fiyat iste desem çıkar biri bişey der uğraşamam gece gece ama iyi araştır😂

@Crazy112 bende burdakı fıyatlara sasırdım acıkcası ama herkesın kendı gorusu tabı ılanlara bakıyorum 110-120 arası hasarlı golfler var bu fıyatlara satan varsa burda kuzene arac arıyoruz hemen alırız 110-120 arası 2015 model dızel hatasız manuel 

@karadereli34 ya ben alırken de böyleydi şu eder bu eder abi verin alim desen sarı siteye göre fiyat biçer varsa aynı ayar hatasız bende alim bir tane daha

Bu araç  140-143 arası ilana girilir.

Üzerindeki  sonradan takılan + lar dahil dediğim aralıktan satışa çıkmalı

@Savatage  bencede o fiyatları galerici verir oda zaten alır 140a ilana koyar fokus Civic bile yok o paralara artık 

Bugün tam 4 saat boyunca arkadaşıma sarı siteden 2015 model üstü golf baktık, sınırımız 135 bin tl idi, bırakın 1.6 tdı yı, temiz bir 1.2 tsi bile bulamadık diyebilirim(bir iki istisna hariç). Şimdi leon bakıyoruz mecburen. Oyüzden @Savatage in verdiği fiyat mantıklı. tok satıcı giriş fiyatı 145 bin yazardım ben. 

Sevgili Golf sahipleri araclarinizi ucuza satmayin millet cliolara 120 130 istiyor i 20 ler uçmuş Dacia Dusterleri 130 140 a satiyorlar ve arabalar bildiğin cola plastiği...

Şubatta sonunda  en son 

1.5 tsi high sunroof dsg 213 den bayi anahtar veriyordu 

Ocak ayında 1.6 tdi/1.5 tsi makasınıda 7 bin liraya kadar indirmislerdi.

Yani Subat sonu 213 den 1.5 tsi verirlerken tdi satışıda devam etse 220 olacağı aşıkar

Bunlar hep corona arifesi euro kurlarıüzerinden fiyatlar

İşin icine %60 ötv dilimi ve %10 luk kur artışı girince 

Bugün hadi tdi high sunroof dsg limanda indirseler 

Fiyat 250 !!!

Dün arkadaşın 27 mayısta 1.5 tsi sunroof-SUZ BUSSİNESS (comfort) passatı 245 den alacağından bahsetmistim 

Golfteki Dizel hava farkını

Sunroofu

Golfün highline + larını 

Passat ın kendi manevi isim degerine yedirince 

Durum bu tdi golf için 250 bin 

Diyceksiniz ki tdi üretimi bitti boşa hesap etmissin

Ben konu başlığında soran arkadasa sıfır üzerinden yardımcı olayım dedim 

Yada o zaman şöyle soru şekline çevireyim

245 e bussiness sunroofsuz 1.5 passatmı

250 ye highline sunroof 1.6 tdi golfmü?

3-5 kisi görüşünü bildirirse güzel olur

@Savatage bussiness passatın, ah keşke standart donanımlı bir high golf alsaydım dedirtecek bir tarafı olmadığını düşünüyorum.

ihtiyaçları ve karşılığını bir kenara bırakırsak ben passatı tercih ederdim. ihtiyaçları dizel daha compact bir otomobilse golfü alırdım. 

aradaki 5 liranın üzerine koyar dijital kadran takar passata binmeye devam ederdim. 

arada sadece donanım olmayan yalıtım, isim prestiji, yeni motor farkı da var. belki 1 sene sonra bayide golf 7.5 tdi olmayacak.

1.5 motor ve makyajlı passat olmaya devam edecek. BENCE

Geri
Üst Alt