Sezer Hocamın Yeni Canavarı

Navfree

Üye
İsim
Sezer
Merhaba arkadaşlar, engin tecrübe ve mütebahhirelerinize  müracaat  vakti, burada paylaşmam ve sormam yeterli mi yoksa farklı bir konu mu açmalıyım? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

b2cbc76060fe8daef8c3784d7d29e32b.jpg
e71e0cfe94aa2fed0f94928e28f10820.jpg
f1c4e1389f6c23a8b81c73270b2da949.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Navfree dedi:
Merhaba arkadaşlar, engin tecrübe ve mütebahhirelerinize  müracaat  vakti, burada paylaşmam ve sormam yeterli mi yoksa farklı bir konu mu açmalıyım? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Değerli Sezer Hocam;

Nihayet o beklenen an geldi sanırım.

Değerler Euro cinsinden demek ki bu CC ayrıca "Mallory" dediniz mi akan sular durur.

Ne demek istediğimi

Buradan:

0qpQOR.jpg

veya bu başlıktan görebilirsiniz.

http://www.golftutkusu.com/jant-ve-lastik-hakkinda-hersey/18-inch-mallory-jantlar/msg4221/#msg4221

Siz bir konu açarsanız sevinirim

Ben size başlığın yer alacağı konuyu link atayım.

http://www.golftutkusu.com/golf-almak-isteyenlere-donanim-onerileri-ve-fiyat-hesaplamalari/

Müsaadenizle;

"Sezer SUNAR için araç oluşturma"

gibi mutvazı başlıkları seçeceğinizi bildiğimden

"Sezer Hocam yeni canavarını arıyor"

tarzında bir başlığı zinhar kabul etmeyeceksiniz bildiğimden

size bırakıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Navfree dedi:

Sezer hocam yeni konu açtım ve mesajınızı buraya taşıdım.

CC çok beğendiğim bir araç. Yeni arka led farları beni benden alıyor.

İmkanlar el veriyorsa son seçenek çok tatlı duruyor.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum, daha iyileri sizin ve tabi mantıklı ise bunlardan biri de benim olsun diyeyim. :)

Son seçenek mantıklı gibi duruyor ama belki 2016 ortasında yeni kasaya geçeceği dedikoduları yapılan CC için acaba diğerlerinden birini mi seçeyim diyorum, gerçi aradaki fark çok da fazla değil... Bilmiyorum, duruma göre yarın sipariş verebilirim.

Navfree dedi:
Arkadaşlar teşekkür ediyorum, daha iyileri sizin ve tabi mantıklı ise bunlardan biri de benim olsun diyeyim. :)

Son seçenek mantıklı gibi duruyor ama belki 2016 ortasında yeni kasaya geçeceği dedikoduları yapılan CC için acaba diğerlerinden birini mi seçeyim diyorum, gerçi aradaki fark çok da fazla değil... Bilmiyorum, duruma göre yarın sipariş verebilirim.

Yeni kasa da olsa o araç hop diye değer kaybetmez hocam ;)

110500 lük teklif Exclusive herhalde, son teklif de Rline ın içi exclusive yapılmış gibi bişey, Rline dışardan cok farklı duruyor ama exclusive ın de jantlarını beğeniyorum ben :) imkan varsa RLine seçilir ama ilk seçenek de bana gayet tatminkar geliyor, aracın değerinin düşmeyeceğine katılmıyorum ben maalesef CC 2.elde diğer VW modellerine göre zayıf kalıyor ve bu tarz araçlarda (Passat, Golf)'e göre hatırı sayılır miktarlarda kayıplar oluyor, 2012 de Passat Golf alanların bugün cogu TL bazında kârla satabilirken, CC de bu durum gecerli değil. Ama şu da var yeni gelen kasanın fiyatı da cok önemli bir done olacaktır 2.el değeri için.

Navfree dedi:

Değerli Sezer Hocam;

Bence bir üst segmenti de tatmalısınız.

Hele ki test ettiniz ve beğendinizse tamamdır

Ancak 2016 haziranında yeni kasa çıkması söylenti de olabilir gerçek de.

Çok uzun yıllardır aynı kasa ile idare ettiğine göre artık bir sonraki kasaya da çok yakındır.. Dolayısıyla gerçek olma olasılığı yüksek bana kalırsa.

Standart donanım listesi üstte görünmediği için mevcut mudur bilmiyorum.

Ancak elektrikli perdeleri şiddetle öneririm.

Hayırlı uğurlu olsun.

Sanırım Rline CC kullanıcısı Sefa Hocamı davet etsek iyi olacak.

Kendisinin eksikliğini hissettiği bir donanım var mı CC için kullanıcısı olarak daha net yanıtlayacaktır. @MyValue

silvershadow dedi:

Değerli Sezer Hocam;

Bence bir üst segmenti de tatmalısınız.

Hele ki test ettiniz ve beğendinizse tamamdır

Ancak 2016 haziranında yeni kasa çıkması söylenti de olabilir gerçek de.

Çok uzun yıllardır aynı kasa ile idare ettiğine göre artık bir sonraki kasaya da çok yakındır.. Dolayısıyla gerçek olma olasılığı yüksek bana kalırsa.

Standart donanım listesi üstte görünmediği için mevcut mudur bilmiyorum.

Ancak elektrikli perdeleri şiddetle öneririm.

Hayırlı uğurlu olsun.
Hocam bildiğim kadarıyla arka elektrikli perde exclusive de standart Rline da opsiyonel.

silvershadow dedi:
Sanırım Rline CC kullanıcısı Sefa Hocamı davet etsek iyi olacak.

Kendisinin eksikliğini hissettiği bir donanım var mı CC için kullanıcısı olarak daha net yanıtlayacaktır. @MyValue
Merhabalar :)

Valla Donanım olarak zaten dolu bi araç CC. Golf ve ya Diğer VW modelleri gibi seçenek yok . Hatta Exclusive modelide yakın zamanda çıktı.  Opsiyonel birçok donanımı standart hale getirdiler Exc. donanımında.

Teklif Formlarında 2. seçenek çok iyi. Full donanım diyebiliriz neredeyse

Gözümden kaçan olmadıysa

Anahtarsız çalıştırma

Katlanır Ayna

Renkli yol Bilgisayarı ( exc. stndart)

Arka Perde

Sürüşe duyarlı Farlar

R-line paket ( vazgeçilmez ) donanım almayın bu paketi kesin alın

Geri görüş kamerası

Bende bu donanımların hepsi mevcut

Easy Open yok onuda ender takıyo fahiş fiyatlara. Pek ihtiyaç değil çünkü kumandadan tammen açabiliyoruz bagajı

Lakin olsaydı iyi olurdu :)

Teklif formlarında gördüğüm tek  ve en büyük eksiklik  18 Mallory değilde Tellageda Jant. 

İki aracı yanyana koyun ve aradaki eşsiz büyük farkı görün. Tellagede Jant fiyat farkı ile geliyor ve donanım listesinde yok yani söylemediğiniz takdirde söylemiyolar.  Kesin görün bakın der sevgilierimi sunarım

2280_bccfb8c49fc0d050cb4a22c6938fb1451ad0cb75.jpg

Geri
Üst Alt