A3 Sedan da alındı 1.2 dolu golf ile kıyaslama. Golfümü satmaktan vazgeçtim.

GOLF aşktır gerisi otomobil  :mad:

Arkadaşlar araç engelli indirimli olduğu için malum büyüklerimizden birinin üzerine. Yani kuzenim ya da ben kullanacaktık. O Golfü istedi ben audiyi istemedim AudiAboş onda kaldı. Yanyana geldiğimizde mutlaka fotoğraflarız. Bu arada ortalama tüketimi normal kullanım dizel 8 litre karma. 5 yaktıranlar kusura bakmasın ama inandırıcı değiller. 

Yukarıda arkadaşlardan birisi en dolu A3 Golften iyi demiş. Bunun aksini iddia eden zaten olamaz. Ama boş A3 alacağınıza dopdolu Golf6 bile daha iyidir hatta Golf5 Gti. Hele sunroof olmayan premium araç düşüncesi bile bunaltıyor.  8D

Arkadaşlar araç engelli indirimli olduğu için malum büyüklerimizden birinin üzerine. Yani kuzenim ya da ben kullanacaktık. O Golfü istedi ben audiyi istemedim AudiAboş onda kaldı. Yanyana geldiğimizde mutlaka fotoğraflarız. Bu arada ortalama tüketimi normal kullanım dizel 8 litre karma. 5 yaktıranlar kusura bakmasın ama inandırıcı değiller. Yukarıda arkadaşlardan birisi en dolu A3 Golften iyi demiş. Bunun aksini iddia eden zaten olamaz. Ama boş A3 alacağınıza dopdolu Golf6 bile daha iyidir hatta Golf5 Gti. Hele sunroof olmayan premium araç düşüncesi bile bunaltıyor.  8D
Hocam kusura bakiyorum :) Babamda a3 sedan var gecen carsamba gunu uc saatte eve gelebildi ancak (is cikisi kopru trafigi). Geldiginde ortalama 7.2 litreydi. Normal alisilan istanbul trafiginde (iki saatlik trafik) 5.8 litre yakiyor. Araba kullanma seklinizle alakali tamamen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu da 1 saat 15 dakika suren bostanci-halkali arasinin tuketimi

3d9aa35e639178a79d9c122ce310ce48.jpg

Bu da 1 saat 15 dakika suren bostanci-halkali arasinin tuketimi

3d9aa35e639178a79d9c122ce310ce48.jpg

Hocam ortalama hız 40 civarı dersek bence normal. 1.2 ile 40km ortalama ile aynı bu değeri yakalarım :)  Tabi tek kişi ile. Araçlar dolu olursa 2 litre fark yerim :D

Geri
Üst Alt