Golf 7 Detaylı Yalıtım. Bagaj/Kapılar/Kaput

@tcu_halil 

Practik 1.8 mm 37x50 cm 16 adet  

standart 1.8 mm 37x50 cm 16 adet  

premium 1.8 mm 37x50 cm 16 adet   

ctk dominatör  / sound magus  4 mm ( focal ve dynamat  kalınlığında  alternatif ürünlerde rakam 2 katından fazla.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

satıldı, teşekkürler.

İstanbul da olan ve almak isteyen dostlarımız belki bir kaç kişi ortak alınabilir. Cüneyt Hocam da foruma özel bir fiyat verecektir diye umuyorum. Bu şekilde herkes kazanmış olur.  (y)

@Ender Sanırım Ctk için ciddi bir indirim talebi söz konusu.. :)   mesela bitüself fiyatlarına inse :)   şaka bir yana ankarada  bir bayisi veya subesi varmıdır.  Yüzyüze görüşülse forumdaki arkadaşların tümüne uygulasak :)

@rager007 ankara içinde gayet güzel olur istanbul olsa bile en azından kargo vs. Fiyat iyi olunca iyi Talep de  görmüş olur Hem bizler hemde yaptıracak olanlar faydalanabilirler @Ender 

@mehmetmert  özen hifi ye siz yaptırmıştınız  hocam onunlada görüşülüp belki foruma özel bi indirimde olabilir ankara için de güzel olabilir 

@tcu_halil @rager007 Ankara içi alım ve uygulama için bende varım. Incelediğim kadarıyla premium almak daha mantıklı gibi. Ancak uygulama konusunda yardımınızı isterim  :)

Kesin alacak olanlarin bir listesini yapsak toplam miktar çıksa ortaya belki daha net olur. 

@rager007 Hocam ctk aldınız sanırım nasıl oldu ? Ne kadara aldınız hoparlörü değiştiniz sanırım birde ?  
ayrıca elinize sağlık gayet güzel olmuş 

@tcu_halil Selam  evet ürünleri ankara ostim de ankara subesi olarak yeni yer açacak olan anıl bey kardeşimizden aldım sağolsun çok ilgilendi  1 kutu Standart aldım  //  Practic - Standart - Premium kalınlık aynı farklarını yerinde incelemeniz daha isabet olur.

Şu anda kapılar zırh gibi oldu.Müziklerde  bass sesleri daha tok ..

Yalnız ürünü uygulayacak arkadaşlar iyi temizlesinler yapacakları bölgeyi.. 

Mesai Saatler içinde anıl beyle görüşebilirsiniz. Ürünleri dükkanında inceleyebilirsiniz.

İrtibat No : 0554 964 27 53  Fiyat konusunda yardımcı olacaktır.  

Arka kapılara  iç 2  dış  2 adet  gidiyor. resimdeki gibi  tam doldursanız. 1 Arka kapı 4 Adet 

Önlere başlamadım geç oldu 5 adet gidebilir.

Ön kapıların içinde kalın elyafı var. Ayrıca firex süngere felan gerek yok..  

Yarın ön kapılara yapar  resim paylaşırım. Kendi aracım olduğundan malzemeden kısmadan yapıyorum.. 

Size tavsiyem çok küçük parçaları iç bölgeye yapıştırmayın  çok iyi tutuyor ama içine düşerse tutunmaz da  su tahliye çıkışına sıkışır. 

Bu arada içine püskürtülen bal mumu maddesi delikleri tıkamıştı fazlasını temizledim. 

@tcu_halil Teşekkürler iyi bir temizlikten sonra yavaş yavan şablon çıkarıp. Temiz bir iş çıkarmaya çalıştım. 

@rager007 Hocam temizlikte ne kullandınız tam olarak. Ek olaraki, sormak istediğim A3'te geçen hoparlör etrafında sünger görmüştüm. Acaba bizim araçlarda da var mı kapı içlerinde? Eğer yok ise sizce ona benzer bir sünger takılarak kalite artırılabilir mi yoksa gereksiz bir çalışma mı olur?

@Kingslayer kapı içleri su aldığından dolayı lekeler çıkmayabilir. Yağ sökücü sıkın 10 dakika bekleyin amonyaklı çif ve bezle temizleyin. Sonrasında sıcak su ile içini durulayın.. Höparlör çevresinde sünger var. Fakat bu işlemleri yaparken puntaları sökmek ve sonrasında somunlu vide ile takmanız gerekiyor. Resim atarım. hoparlör çevresinde sünger var. Arka kapılarda iç kısımda keçe yok önlerde var. Resim atarım. Hoparlörü sökmeden işlem yapmanız çok zor çok az bir yere yapabilirsiniz uygulamayı bu nedenle sökülmesi şart.

NOT: Arka Höparlor somunlu vida ile takılabiliyor.  Önler uzakta kaldığı için perçin yapmanız gerekmektedir. 

Birçok serviste var perçin makinesi arasına pulda koyarsanız çok sağlam olur. 

Geri
Üst Alt