Golf 7 içeri su alma

Sct

Üye
İsim
Can
2014 golf 7 aracım şiddetli yagmurun altında kaldı daha sonra aracıma bindim ön yolcu tarafının altından bi borudan içeriye su damlattıgını gördüm araştırdım kronik diyenler oldu yaşayanlar oldumu araçtan sogumaderecesine geldim bugün?

Öncelikle geçmiş olsun...Benim eski aracımda olmustu sanayiye götürdüğümde ön camın en alt tarafından suyun akması için yapılan tahliye delikleri gazellerle dolmuştu, onu temizledim sorun kalmamıştı...

@yalin Teşekkür ederim torpitonun altında bi boru gibi bir yerden akmış birikmiş orada o boruyu az salldım ordan geldigini gördüm pazartesi günü bakıcam sanayide

@yalin sabah çeker atarım tekrardan sizlere resimlerini

@Sct Hocam zaten tahliye delikleri dolunca torpido tarafından yol alıp iç kısım on yolcu ayak tabanına kadar hatta beklersen arka koltuk tabanına kadar göl oluyor...

@yalin 98 doganımda bile böyle bir sorun yok bunda olması beni üzdü inş geçer sorun pazartesi ustaya götürcez artık

Arka farlardan su almasını duymuştuk, şimdi de ön torpido kısmından da mı alıyormuş sevgili golf lerimiz? Benim eski aracım fiesta ön cam ızgarası yaprak, çam iğnesi vs. den geçilmez iken dahi en ufacık bir su alma yaşamadım. 

Pes doğrusu, 1 hafta içinde ne çok kronik hata duyar olduk... 

@tiesay Benim eskı arabamda fiestaydı onda başıma gelmişti :)
Demek bizimki okunmuş fiesta imiş hocam.. 

2011 modeldi, 1.4 benzin tam Otomatik, inanır mısın 5 yılda bir kere arıza vermedi, en ufak bir döşeme yırtılması, su alma vs. Hiç bir sorun yaşamadım 8 yaşındaki arabada... 

@Sct aynen hocam yarın bir resim atarsanız daha faydalı olur 

Hocam bütün fiestacılar golf almış bendede dize fiesta vardı hiç masraf açmadı çok kolay sattım 

Arka farlardan su almasını duymuştuk, şimdi de ön torpido kısmından da mı alıyormuş sevgili golf lerimiz? Benim eski aracım fiesta ön cam ızgarası yaprak, çam iğnesi vs. den geçilmez iken dahi en ufacık bir su alma yaşamadım. 

Pes doğrusu, 1 hafta içinde ne çok kronik hata duyar olduk... 
Aracın böyle bir kronik sorunu yoktur., sadece 2012 yılında ilk üretilen araçlarda bir hortumunun yanlış montajından dolayı çok az bir araçta böyle şeyler olmuştu., Servis tarafından ücretsiz değişim sağlanmıştı.. Listenin %50 ‘si yanlış.. dikkate almayın

Geri
Üst Alt