Koltuk Aşınması Sorunu

@Savatage aynen hocam, fark verilerek bej opsiyon tercih ediliyor ama ben bunu kullanamıyorum ve piyasada 100 bin liranın üzerinde değeri olan araçta böyle bir deformasyon mevcut. Kendimden ve başkalarından nasıl gizleyeceğimi şaşırıyorum bazen

@Savatage hocam aracı çok sık kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla km ye bakılırsa 😂 bu konu hakkında A3 ve golfü genel olarak kıyaslama yapabilir misiniz acaba? A3 içimde kalan araçlardan birisi çünkü

@Culture33

2018 ocak 13 trafiğe çıkışlı 

54 bine geldik koltuklar siyah 
2018 ocak çıkışlı 54,000 de. güzel yol yapmışsınız ikimizin aracı arasında 7 ay var. 14 temmuz çıkışlı 33.300 de şu an. sokağa çıkma yasakları olmasa 36-37 bin olmuştu. bu arada bir de passat var evde, onun ile de yaklaşık 10.000 yapmışımdır. sizin koltukların aşınma durumunu bilemiyorum amasiyah janjan lı bi t shirt giydirebilirsiniz araca. şık duracaktır eminim.

@Savatage hocam aracı çok sık kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla km ye bakılırsa 😂 bu konu hakkında A3 ve golfü genel olarak kıyaslama yapabilir misiniz acaba? A3 içimde kalan araçlardan birisi çünkü
A3 kullanmadım ki hiç ? 

Golfü alırkende Defalarca audi showroomda baktım tabi ? Ve hatta 2018 kasım aralıkta sadece bir kereye mahsus audi tr ye manuel 1.0 tsi ve 1.6 tdi a3 getirmisti...eldeki golfü satıp hemen alacaktım

Ama bu manueller maalesef sadece dynamic donanım olduğundan ve sırf  koltukları nedeniyle  beni vazgeçirmişti

2018 kasım aralık 2019 ocak

1.0 tsi manuel dynamic a3 leri 121 den

1.6 tdi ları 128 den dağıttılar

Gaza geldim ama o koltuklarla olmaz ? Deyip vazgeçtim . 

@Savatage bence doğru düşünmüşsünüz hocam bu fiyatlara çıkınca insan böyle detaylara önem verebiliyor, ben golf alırken rakipleriyle kıyasladığımda golfü tercih etmemdeki en büyük sebep koltukları oldu

@Musaaksoy

Çok değil sadece 1,5 yıl önce ?

Bir zamanlar fiyatlar böyleymiş

Daha sonra Aralık sonunda 121 teklif almıştım

O zaman ki comfort manuel golf fiyatına göre (ilk mesajda geçiyor) akıl çelmişti

@yea_81hocam kumaş yaptırdığınız bölgeyi detaylı 2-3 foto ile gösterseniz çok makbule geçer. 

Bende ön koltuklarda t-shirt kullanıyorum ama airbag durumunu hiç düşünmemiştim.Koltukları koruyalım derken canımızdan olacaz.
Kol kısımlarınımı kesmek gerekli acaba.
Bu sürtünmeden yırtılma olayı bence materyalin kalitesizliğinden oluyor.
Nike ayakıbımın topuk kısmı 3 ayda yırtılmıştı.
Bayiye götürdüm incelemeye gitti kullanıcı hatası diye geri geri geldi.
Pet şişeden yapılan iplik,kumaş bu kadar olur.
764528e45874f31c4a8cd7f9d1ce034a.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar, Aynı durum benim 2017 golf 7.5 aracımda da var. Sürücü yanal destekler iki taraftan yrtılmış durumda . İstanbulda tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı ? 

WhatsApp Image 2021-07-28 at 10.45.02.jpeg

benim sürücü tarafında da aynı sorum var sadece oturma yerinde ama, çözüm üretebilen oldu mu?

Geri
Üst Alt