Jado D330 Araç Kamera Bağlantısı

@kralmali daha dün geldi cihaz zaten kabloları çektim herşey hazırdı normal şekilde çalışıyordu o kırmızı kabloyu ne zaman taktım cihaz gitti
kötü olmuş hocam 

ama ışık yanıyorsa yazılımsal bir şey gibi bence 

en güzeli dispute açmak güzel bi video falan da çekin yükleyin 

@kralmali aynen öyle yaptım dispute açtım videoyu da çektim kabloyu söküp takıp düğmeye bastığım halde açılmadığını gösterir şekilde bir de ufaktan laf çaktım ne  dandik makinanız var hemen arızalandı diye.

Merhaba. Bu kameradan ben de aldım. Montajını yapacağım inşallah. Sormak istediğim birşey var. Fuse tap kullanmadan tespit edilen uygun boş yuvalara direk kameraya ait sigortaları takamaz mıyız?

Merhaba. Bu kameradan ben de aldım. Montajını yapacağım inşallah. Sormak istediğim birşey var. Fuse tap kullanmadan tespit edilen uygun boş yuvalara direk kameraya ait sigortaları takamaz mıyız?
Sigortanın ayağına bağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken karşı ayağa değdirmemek ve elektriğin sigortaya geldiği değil sigortadan çıktığı yerden elektriği almak. Ama bu işler ile çok uğraşmıyorsanız fuse tap daha sağlıklı olur sizin için.

Sigortanın ayağına bağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken karşı ayağa değdirmemek ve elektriğin sigortaya geldiği değil sigortadan çıktığı yerden elektriği almak. Ama bu işler ile çok uğraşmıyorsanız fuse tap daha sağlıklı olur sizin için.
Anladım en sağlıklısı o galiba teşekkürler.

Şimdi tekrar kontrol ettim de sarı ve kırmızı kablo zaten sigortalı. Çok anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın. Resmini de ekliyorum. Bunları ben sigorta kutusunda boş girişlere direk takamaz mıyım?
fc41c7fd78106fd94fd88f9f431cc063.jpg

@isimania takabilirsiniz. Daimi elektrik olan 1 tane ve kontağı açınca elektrik gelen 1 tane sigorta bulmanız lazım.

Jado d330 cihaz arıyorum.

veya

arka kamera montajı yapılan başka cihazda olabilir

jado d330 kameram arızalandı sadece kırmızı ışığı yanıyor bu cihazı hayata döndürebileceğini düşündüğünüz bir yer var mı

Geri
Üst Alt