Jump to content

Hsahin

Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

13

Hsahin Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Hidayet
 • Yaşadığım Yer
  Adana

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Hsahin

  Akaryakıt zam ve indirimleri [ANA KONU]

  depo boş, 70lt - bugün akşam alalım. teşekkürler.
 2. Hsahin

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  Eyvallah kardeşim, Arkadaş ile görüşeyim hafta sonu eksiklikleri tamamlayalım.
 3. Hsahin

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  @Evilhard kardeşim bende yeni b8 aldım ve bu sürecin içine girmiş oldum. Belirtmiş olduğun gibi 3 kişi var, biri iyi iş yaptığı söylendiği için zaten tekelci gibi fiyat yüksek. App connet ve geri görüş kamera için Mersin’e gittim. 500₺ daha aşağı yaptırmış oldum. Bir kaç forumda yazdım ama Adana’da vagcom kablosu olan çıkmadı. Bakalım çıkan olursa tanışıp, işlemlerin nasıl yapılacağı zaten üstatların anlatımı ile forumlarda mevcut.
 4. Hsahin

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  evet, seçenek var ve tıkı kaldırınca tamamen açılma7kapanma sesini kapatıyor. ben sadece kodlama ile açılma esnasındaki bildirimi kapatılmasını ve kapatma esnasında devam etmesini istiyorum.
 5. Evet, ayarlar kısmında açıp/ kapama var.👍 fakat tamamen giriş/çıkış olarak kapatıp açıyor. Açılışı iptal edip, kapanışı çift basınca ses çıkarma ayarı var mış. Onu yaptırmak daha mantıklı geliyor. araçı kapattım mı diye uzaktan şüpheye düşünce işe yarar.👍 bu şekilde bizi apartmandan kovacaklar🤣🤣
 6. Passat B8 de açtırdım, çok ileri düzey ses çıkıyor. girişi kapatıp kapanışı çift basma olarak düzelttirmem gerekiyor.
 7. Hsahin

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  Merhaba, Passat B8 araç için kapı kilidi açılma esnasında korna uyarısını kaldırma için cihazı ile yardımcı olacak arkadaş var mı?
 8. Merhaba, Passat B8 araç için kapı kilidi açılma esnasında korna uyarısını kaldırma için cihazı ile Adana da yardımcı olacak arkadaş var mı?
 9. Hsahin

  GOLFTUTKUSU ÜCRETSİZ VAG-COM NOKTALARI

  Merhaba, Adana da yardımcı olacak ve tanışaçağımız arkadaş var mı?
 10. 2017- Passat 1.4 TSİ araç üzerinde de MLA MOLL 69 ah EFB yazıyor. Aynı model araçların bazılarında EFB bazılarında AGM yazıyor. Bu fark neden kaynaklı olabiliyor, Aynı model aracın fren enerjsi geri kazanımı olan veya olmayanı var demek mi?
 11. Hsahin

  GECE GECE MULTIMEDIA 8” OPERASYONU :)

  @CemK Passat B8 ünite 819c den, 824b geçiş yapılması halinde kodlama, bileşen kotuma vb durumu okur mu? 1800tl ye cihaz var. Yardımızı ihtiyacım var. Kamera montajı yaptıracağım
 12. Hsahin

  6.5 ekran 824B üniteli golf kimde var

  Passat B8 ünite 819c den, 824b geçiş yapılması halinde kodlama, bileşen kotuma vb durumu okur mu? 1800tl ye cihaz var. Yardımızı ihtiyacım var. Kamera montajı yaptıracağım
 13. Hsahin

  GECE GECE MULTIMEDIA 8” OPERASYONU :)

  @HONEY Bülent bey. Banada uygun fiyatlı çıkma kamera destekleyen torpido ünitesi gerekiyor, o zaman bende bir operasyon yapacağım.
 14. Benim araçta da 819c var. sanırım 819 üzeri olmakta.
 15. 840B torpido ünitesi ihtiyacım var, uygun fiyata yardımcı olacak arkadaş var mı? Geri görüş kamarası desteklemesi yeterli.
×
×
 • Yeni Oluştur...