Jump to content

Hsahin

Üye
 • İçerik sayısı

  103
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  Şahin
 • Yaşadığım Yer
  Adana

Güncel Profil Ziyaretleri

460 profil görüntüleme
 1. Hsahin

  Yolda Sol Ayna Cami Düştü

  Ayna ısıtma mantığı nasıl? Hyundai da arka cam ısıtma açıldığında ayna ısıtması da açılıyor ve belirli bir dk. Sonra otomatik kapanıyordu. vw de ayna tuşunda ısıtma açılıyor ve unutulma durumu oluyor. Yağmur sensörü ile bağlantılımı be sürekli ısıtma mı yapıyor.?
 2. Hsahin

  DSG ve Auto Hold Kullanımı

  @mardan1978 psikolojik den ziyade , araç kullanırken kalkışlarda sarsıntı ve hızlı tepkimeden dolayı kızım tedirgin oluyordu, DSG resetleme den kendinin bilgisi yoktu ve baba arabayı sürmeyi öğrendin demeye başladı.
 3. Hsahin

  DSG ve Auto Hold Kullanımı

  Değerli arkadaşlar, Aracı 2.el aldığım için Auto hold ve diğer gaz tepkimeleri farklı idi, biraz acemi gibi hissediyordum. İnternette bulunan DSG resetleme işlemini yaptım ve şuan Auto hold + diğer gaz tepkimeleri stabil hale geldi.
 4. Hsahin

  DSG ve Auto Hold Kullanımı

  Adana da rampa yer olmadığı için düz yerde gaz tepkime ayarını bir türlü yapamıyorum. Bu neden ile ilk kalkışta öne anlık atılmasan kaynaklı bir sarsıntı oluyor. 7 ay önce aracı 2.el aldım pandemiden dolayı da tam alışamadık.
 5. Hsahin

  DSG ve Auto Hold Kullanımı

  Güzel bir teknolojin özellik. Fakat belirtmiş olduğunuz durum sadece bende oluyor sanıyordum. Açık olduğunda düz yerde kalkışlarda sarsıntılı oluyor. Bizim çocuk. baba bu arabaya alışamadın, acemi gibisin, gibi söylemlerde bulunuyor.
 6. Hsahin

  Katlanır Ayna > Orjinal > Çin Malı Hk.

  Şuan için biraz beklemeye aldım, Pandemiden aracı kullanamıyoruz zaten araç yatıyor. 3500 şimdi vermek istemiyorum bakalım.
 7. Hsahin

  Güncel Bakım Masrafları

  @Kürşat yetkili servis bakımına dışarıdan yağı kendimiz alıp gidebilir miyiz? Paket bozulamayacağını belirtilen durum nedir? örnek polen filtresini çıkaramıyorsunuz gibi.
 8. @Terms Eyvallah kardeşim, Hafta sonu yasağı kalktığında bakarız.
 9. Kablo da gelmiş, Hayırlı olsun. Benim B8 için kodlamalara başlayabiliriz sanırım
 10. Hsahin

  Aynanın katlanır ayna olup olmadığı

  .
 11. Hsahin

  Aynanın katlanır ayna olup olmadığı

  @yavuzbattal 2017 Passat aracın katlanır olmayan aynaları açıp / kapa da tarif edilemeyecek şekilde çok zor. parça şehir dışında
 12. Hsahin

  Aynanın katlanır ayna olup olmadığı

  > kapı iç kartonları çıkarılmış - yok .
 13. Hsahin

  Aynanın katlanır ayna olup olmadığı

  2017 aracım katlanır değil, fakat aydınlatma var.
 14. Teknik Bilgi İhtiyacı, Hasarlı/Pert - 2017 Passat B8 >> Ön kapıları araç üzerinden çıkarılmış > araca ait diğer başka parçalar yok > Kapı üzerinde aynaları mevcut > kapı iç kartonları çıkarılmış - yok . Çıkmacı aynaların katlanır olduğunu belirtiliyor, tam eminde konuşamıyor, Bu durumda aynaların KATLANIR OLUP OLMADIĞI nasıl tespit edilir.
 15. Hsahin

  Golf 7 sunroof çerçevesi çatlağı

  Eyvallah. Belki doğru bir davranış değildir fakat, 1 çizik için sabaha kadar düşünen ve yaptırana kadar rahat etmeyen birey olarak, "Aslanı besleyen yemini düşünmez" sözü ile önlem alınması uygun olur düşüncesindeyim. Evet, kasko yaptırıyoruz vs. ama yine de bir uğraş. Sizin önereceğiniz bir marka / firma var mı, pandemi- pazar günlerini değerlendirelim.
×
×
 • Yeni Oluştur...