Mk7 Mk7.5 dönüşüm

Alpyaman

Katılımcı Üye

İsim
Alp
İnstagram da egzoz sepetinin videosuna denk geldim 7 kasayı 7.5 çevirmişler R olarak. Forumda bazı arkadaşlar soruyordu sanırım.

Yapanların eline sağlık, bu arkadaşların da yaptıkları egzos işçilikleri oldukça iyi fakat sanki atom parçalamış gibi anlatılmış. Halbuki yapılan ve yapılacakların kat ve kat fazlası forumumuzda yıllardır herkes tarafından yapılan şeyler. :)  

Arka tamponu forumdan bir arkadaş yaptı diye hatırlıyorum ama ön tamponu yapan yoktu sanırım 

Ön tampon için işlem yapılarak ilk olmuş gerçekten. İşçilik mükemmel ama ses asla bana göre değil maalesef 😥

Bu sesle araç şahin olmuş

7>7.5 değil, 8'e 7.5 ön yapsınlar da bizi bu dertten kurtarsınlar. :D

Arka tampon zaten bire bir oturuyordu. Ön tamponda da plastik içciliği yapılıp takılmış. 7 farın içine 7.5 içi geçirilme olayı bana birz hikaye geldi. 7 için satılan J'lerden alıp geçmişlerdir. 

Far yıkama kapakları içe gömülmüş, sensörler sıfıra sıfır oturmamış. 

Ellerine sağlık yine de yapanın, daha iyisi yapılamaz mı? neden olmasın. 

Leon apaçilerin elinde mahfoldu diye golf aldım golfün de durumu farklı değilmiş. Bu egzos sesi nedir arkadaş.

Yollarda boyle egzoz sesli araclari gorunce kullananlarin IQ larini sorguluyorum. Tamam cok zevklidir eyvallahta 1 motorlu aracla bukadar rahatsizlik vermek neyin kafasidir 😁

Geri
Üst Alt