Bu jantlar replika mıdır?

-

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jurva jantlar 18 inç olur, resimdeki jantlar replika.

Araç R-Line değil sonradan R-Lİne panjur logosu takılmış. 

@frknyldrm satın aldığım kişinin de (ben gibi) aracın özellikleri ile alakalı çok bilgisi yoktu. ben bu r logolarından çıkarımda bulunmaya çalıştım. peki bu araç rline degilse, bu logolar ne anlama geliyor o zaman? veya r line tam olarak nasıl anlaşılır? nerelere dikkat etmek gerekir?
Logolar hiçbir anlama gelmiyor, birçok yerde 30-40 liraya satılan basit şeyler.

Forumda bir çok R-Line araç örneği mevcut. Ben bir görsel atayım.

Screenshot_4.jpg

@savcu Aracınızın evraklarını aldınız mı? Highline mı gözüküyor evraklarında merak ettim.

-

@frknyldrm evet higline yazıyor orda sıkıntı yok çok şükür  :)   15 bin km de bir araç, servis bakımlı, garantili. bu ıvır zıvır canımı sıktı ama bineceğiz artık yapacak bişey yok.

@frknyldrm evet higline yazıyor orda sıkıntı yok çok şükür  :)   15 bin km de bir araç, servis bakımlı, garantili. bu ıvır zıvır canımı sıktı ama bineceğiz artık yapacak bişey yok.
Fabrikasyon r-line araçlar ruhsatta highline diye geçer. R-Line bir donanım seti gibi düşünebilirsiniz.

Motor şanzuman ve kaporta aksamında bir sorun yoksa, canınızı sıkmayın.

Bu jantları satıp istediğiniz jantı takma tercihiniz var, Allah dermansız dert vermesin.

Farlarınızdaki gündüz ledlerinin çift J yanması ve araç zaten fabrikadan 17 jant ile gelmişken replika 17 jant takılmış olması garip geldi onun için sordum. Aracın herhangi bir kazası var mı?

@savcu aslinda aldiginiz fiyati söylerseniz rline olup olmadigi anlasilir higline rline arasinda ciddi fiyat farki var

-

@Negatiwe haklısınız ufak detaylar ama canımı sıktı ne yazik ki. insan orjinal olsun istiyor. bütçeyi sonuna kadar zorlayıp araç alıyorsunuz, sonrasında 3-5 bin lira jant lastik masrafı çıkıyor. bu arada sizin jantları nasıl kaçırmışım, üzüldüm. bu jant lastik kaç lira eder sizce, ilana koyayım. dijon jant lastik istiyorum. 

@frknyldrm gizli özelliklerini açtırmışlar, belki ondandır diye dusundum. kaza boya değişen herhangi bir sıkıntısı yok. dediğim gibi evin 3. aracıymış. 

@41HU367 aracı bir süre takip ettim. 195 binden korona başladığında 185 bine indi. 180 e aldım. 5 ay önce almış sahibi. öncesinde 2016 model 50 binde golfüm vardı. kavraması değişmiş, hor kullanılmış, her yerindenden ses geliyordu. açıkçası hayalet ekranı, car playi ve öncekine göre büyük multimedyası olması nedeniyle bunu seçtim.
Çift J yazılım ile yapılabilecek bir şey değil diye biliyorum ama kazası falan yoksa sıkmayın canınızı. Temiz bir Dijon bulur, eski haline çevirirsiniz. 

Aracınız güzel. Kazasız belasız kullanın. Jantları beğenmiyorsanız, çıkma bir dijon ile değiştirebilirsiniz. Belki fabrikasyon alırken çift J opsiyonu ekletmiştir alan kişi. Canınızı sıkacak bir durum yok. R line olup olmamasınında anladığım kadarı ile sizin için bir önemi yok. Kazası belası yoksa servis bakımlıysa gayet güzel bir araç almış olursunuz. Güle güle kullanın.

Çift J yazılım ile yapılabilecek bir şey değil diye biliyorum ama kazası falan yoksa sıkmayın canınızı. Temiz bir Dijon bulur, eski haline çevirirsiniz. 
2017 modellerde çift j ve koltuk ısıtmalı donanımlı gelmişti bi ara. bu da onlardan olmasın. 17" den 18'e geçecek bi çok kişi vardır dediğiniz gibi orijinal dijon bulup takarsa dert tasa kalmaz, üzerindeki jantları da isterse kışlık lastik için kullanabilir. bu arada araç ta zaten r line değil, tamponlardan belli. belki de aracın herhangi bir sahibi orijinal jantları yazlık, replikaları kışlık için kullandı ve replikalar ile sattı. yoksa 17 orjinalleri çıkartıp ta, replika takarak değişim yapmanın bir mantığı yok. 

@savcu bence normal fiyat higline yani rline deyince direksiyonundan koltuguna jantina bodykitine kadar bambaska bi arac benim tahminim ya elinde jant vardi onlari takip dijonlari guzel bi paraya satti.cunku iyi niyetli bi hareket degil orjinalini taksa tamam.kaldiki dijon golfe cok yakisiyor ve cok iyi bi piyasasi var.

Geri
Üst Alt