herkese merhabalar

@Sinanmiray Sinan hocam teşekkürler. İletişime geçeceğim. Sonuçta kargodan farı alıp burada elektrik hattı çeken yere taktırmak mantıklı. Metin bey ile görüştükten sonra EMR ile görüşeceğim. 

Bisey deil birsey alacagin zaman forumdan arastir çok faydasi var metin abi saolsun sayesinde bende kayar led stop taktim

Detayli ic temizlim onemli hocam ama dıs icin ayni seyi soyleyemem , dıs temizlikte cok onemli ama boya korumaymis seramikmis paraniza yazik, 

@ZITIPAŞA merhaba benim aracımda beyaz aslında çok fark ediyor mu boya koruma bilmiyorum ama detaylı temizlik şart evet onu da CNR, DBY yada Sonax da yaptırayım diyorum. Megularis var aslında şaşmazda oraya da iyi diyorlar. 

@ZITIPAŞA merhaba benim aracımda beyaz aslında çok fark ediyor mu boya koruma bilmiyorum ama detaylı temizlik şart evet onu da CNR, DBY yada Sonax da yaptırayım diyorum. Megularis var aslında şaşmazda oraya da iyi diyorlar. 
Hocam tekrar merhaba,

Beyazda da fark ediyor hocam merak etmeyin. Diğer renklerdeki gibi derinlik hissi yoğun olmuyor ancak parlak görünüm gayet başarılı. Yansımalarada bakarsanız beyaz için yeterli diye düşünüyorum..

ng3NUR.jpg

ng3LOc.jpg

ng3r21.jpg

[mention=2496]KaiZeN[/mention] ayna gibi parlamis masallah

Benim beyaz bunun yaninda buzdolabı gibi duruyor

Beko buzdolabı gibi arabam

3fc6ee96bfaa8e488bf4cf3d4dc08b73.jpg

Ankara Beşevler de vintagedetailing var 

Madem buzdolabı gibi golfünüz var 
Eve de  bundan alın 
/monthly_2020_04/retro_ambient_specialedition_blue_landscape_black-lights-small.thumb.jpg.fad6ce589929d92ad44a356e0b9b085e.jpg
/monthly_2020_04/gorenje-special-edition-vw-fridge-7.thumb.jpg.5c639773103298aff57e0390e4766d87.jpg
Hehe güzelmiş ustadim

Evdeki yetiyor şimdilik

@e2e  boya koruma farketmez olur mu hocam farkeder tabiki ama fiyat performans dengesine bakmak lazim birazda, basit bir hizli cila (kesinlikle iyi bir boya koruma seramik kalitesini veremez tabiki) az cok memnuniyet saglar. Ben sonax bsd kullaniyorum fena degil, koch pw cok iyi deniyor ama bir turlu bulamadim gunluk kullanim icin. Yani 50-200 TL arasi alacaginiz bir wax az da olsa tatmin edecektir. 1000-2000 arasi tek bir seramik kaplamaya vermek fazla bence.

@e2e  boya koruma farketmez olur mu hocam farkeder tabiki ama fiyat performans dengesine bakmak lazim birazda, basit bir hizli cila (kesinlikle iyi bir boya koruma seramik kalitesini veremez tabiki) az cok memnuniyet saglar. Ben sonax bsd kullaniyorum fena degil, koch pw cok iyi deniyor ama bir turlu bulamadim gunluk kullanim icin. Yani 50-200 TL arasi alacaginiz bir wax az da olsa tatmin edecektir. 1000-2000 arasi tek bir seramik kaplamaya vermek fazla bence.
Hocam merhaba,

Koch chemie bölünmüş ürün satışını yasakladı. Yanlış hatırlamıyorsam Temizlik Madeni ve Detay Marketim sitelerini telefonla ulaşırsanız satış yapıyorlar. Bilginiz olsun Pw için.

Geri
Üst Alt