Galerilerin Uyanıklığı

Sadece o değil, ekleme yapayım ergoactive ön koltuklar yazılmış, bi de güya indirimli fiyatını da yazmış ki millet kaçırmasın diye :-

yuh yani!!  :-

xenonlar highline'ın standart basic xenonları,

jantlar highline'ın standart jantı dijon

5.8 dediği ekran 6.5'  8D

ergoactive yazmış bi de o koltuklara  s=kop

neresinden tutsan elinde kalır.

murat hocam bunu bi incelesin de efsane ayrıntılar çıkar burdan  s=s17

şikayet ettim ilanı :D

Aslında burda takip edip bir şikayet timi kurarsak en azından insanlar kandırılmamış olur ;)

@berreday

diğer ilanlarda da 2015 golf highline için 6'li cd changer vardı. arasak neler bulunur.

maniax dedi:
@berreday

diğer ilanlarda da 2015 golf highline için 6'li cd changer vardı. arasak neler bulunur.
Kopyala yapıştırla ilan metni yazdıkları için, bi de hiçbir opsiyon vs olayına hakim olmadıklarından karşımıza bu durumlar çıkıyor

"bilgi", maalesef ülkemizde az bulunan, azlığı sorun yaratmayan, çokluğu ukalalık sayılan,

gereksiz (!) bir şey...

"fikir" ise kolay yoldan edinileceği varsayılan, herkeste bol bol bulunan, bir konuda birkaç kelimeden fazlasına

ihtiyaç duyulmayan bir şey...

işte bütün başımız gelenler bu ikisinin kullanımından kaynaklanıyor; bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma yolunda bu şekilde müthiş bir özgüvenle ilerlemeye(!) devam ettiğimiz sürece başımız derttten kurtulmayacak...

kendi konusunda "bilgi" kaynağı yaratan golftutkusu.com ülkemizdeki bu gidişi tersine çeviren bir yayın olduğu için, bir kez daha kurucu ve yöneticilerini kutluyorum...

@silvershadow @yusuf @Orhan Hoca @Negative @MSE @maniax

magic dedi:
"bilgi", maalesef ülkemizde az bulunan, azlığı sorun yaratmayan, çokluğu ukalalık sayılan,

gereksiz (!) bir şey...

"fikir" ise kolay yoldan edinileceği varsayılan, herkeste bol bol bulunan, bir konuda birkaç kelimeden fazlasına

işte bütün başımız gelenler bu ikisinin kullanımından kaynaklanıyor; bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma yolunda bu şekilde müthiş bir özgüvenle ilerlemeye(!) devam ettiğimiz sürece başımız derttten kurtulmayacak...

kendi konusunda "bilgi" kaynağı yaratan golftutkusu.com ülkemizdeki bu gidişi tersine çeviren bir yayın olduğu için, bir kez daha kurucu ve yöneticilerini kutluyorum...

hocam mesajlarınızı avatar kısmını görmeden okumaya başlarsam "aha murat hocam yazmış" diyerek başlıyorum okumaya :)

elleriniz dert görmesin. çok güzel yazılarınız var. bizimle kalmaya devam edin..

maniax dedi:
yuh yani!!  :-

xenonlar highline'ın standart basic xenonları,

jantlar highline'ın standart jantı dijon

5.8 dediği ekran 6.5'  8D

ergoactive yazmış bi de o koltuklara  s=kop

neresinden tutsan elinde kalır.

murat hocam bunu bi incelesin de efsane ayrıntılar çıkar burdan  s=s17
Değerli Murat Hocam;

Aracımı satmaya niyetlendiğimde bir arkadaşla tanıştım.

Bana anlattıklarıyla kanım dondu.

Konya'da bir galerinin ilanına bakarak gitmiş.

İlandaki fiyat piyasanın altında ve açıklamalarda kaputta bir avuç kadar alanda "boya dalgalanması" var  denmiş. Telefonla yapılan şasi kontrolünde bayağı bir hasar kaydı çıkınca karşı tarafın hasarını bize yazdılar. demiş.

Önce kapora sonra başka isteyenler de var buna peşinat lazım demişler. arkadaş gider gitmez hemen sanayiye götürmüş, kontrol ediyor görünen şahsın ağzını açmasına müsaade etmeden ödemeyi nakit olarak almış, satışı yapmışlar. Nakitte ısrarlılarmış.

ARacı alıp daha il sınırlarından çıkmadan bir de bakmış ki korna çalmıyor ve direksiyonun ortasına basınca içeri göçüyor.

Aracı alıp servise gitmiş arkadaş. Aldığı yanıtla başından aşağı kaynal sular dökülmüş....

Araç normalde bütün hava yastıkları açılmış ve  pert olmalıyken sigortadan alınmış. Sadece servisteki hasar kaydı 35 bin lira. Bütün hava yastıkları yan sanayi ve zahmet edip direksiyondaki  hava yastığını takmamışlar bile.

Aracı geri götürüp satıştan vazgeçmek istemiş, adamlar bir anda çoğalmışlar. Ben iade etmeden gitmem diyerek inat edince İçlerinden biri muhasebeden iptal için para kesilir diyerek 7 Bin lirasına el koymuşlar. Böylece nakitte ısrarın nedeni anlaşılmış..

Bunlar resmen çete.. Dolandırıcılık çetesi.

Bu ilandadaha ilk bakışta bir alengir olduğu apaçık belli.

Hesaplamadaki tutarsızlıkları hocalarım yakalamışlar hemen..

Bana gerek kalmadı bile... &:

Burada bir tane inceleme var örnek olarak:

http://www.golftutkusu.com/golf-ikinci-el/ikinci-el-sahibinden-ilanin-parnoyakca-incelenmesi-2/msg4845/#msg4845http://www.golftutkusu.com/golf-ikinci-el/ikinci-el-sahibinden-ilanin-parnoyakca-incelenmesi-2/msg4845/#msg4845

magic dedi:

gereksiz (!) bir şey...

Biz de kıymet bilenlere teşekkürü bir borç biliriz.

"Bilgi güçtür" düsturuna bağlı kalınarak kurgulanmış modern dünyada

iyilik, karşılıksız paylaşım, dostluk gibi çoook eskilerde kalmış kadim değerleri savunanlar olarak

Bizi sizin gibi anlayan ve katılımlarıyla destekleyenler ve de takdir edenler  sayesinde daha da güçlüyüz.

Çünkü omuz omuza dostlar olarak haydan gelip huya gitmeyen bilgiler damlaya damlaya göl ve bu göl de susuzluk çekenlere kana kana içmelerine fırsat oluyor.

güce sahip olma yolunda bilginin alınıp satılan bir değer olmasına karşı duruyoruz.

Biz birlikte güçlüyüz, eğer bilgi güçse...

Çünkü  tutkun  dostlarız biz... hiç hesapsız..

@berreday

hocam ilan açıklaması değişmiş :)

ergoactive konusunda ısrarcı yalnız

Geri
Üst Alt