Yeni Lastik Konusunda Yardım

@Raban7 spor yay tercih edebilirsiniz aslında hem konfordan minimum kaybınız olurken görüntüyü yakalamış olursunuz

@Franquaz baya faydalı bi yazı olmuş .. Ellerinize sağlık fakat bu lastikler 1000 tl bandında gezen lastikler ve bu kadar para vermeyi düşünmedim hiç.. Tercihim Kumho PS71 'den yana oldu.. Çok teşekkür ederim...
Kumho lar ne kadar.?

@BG2017 eibach 35 mm spor yay mevcut zaten aracımda. Ama 19 da nasıl durucak onu bilemiyorum hiç örnek görmedim. 

@Raban7 Spor yay oldugu için çok leylek gibi olacağını zannetmiyorum işin açığı

Goodyearlarin 2 seneden sonra ozelliklerini buyuk olcude kaybettigi soyleniyor hocam, deneyimlerinizi merak ediyorum. Bende bu 3 lastik arasinda kaldim bu sebepten dolayi michelline kayiyor aklim.@Franquaz 

Hayırlı Olsun Hocam.

LAstikler bendekilerle aynı sanırım. Ben Ankara dan  Mert adında bir arkadaştan almıştım  kargo yaptı sağolsun, satıcı ile sonradan güzel bir samimiyetimiz oldu halen Görüşürüz kendisiyle. HAberim olmuş olsaydı bu modelden alacağınız adına yardımcı olmak isterdim fiyat konusunda. 

Tekrardan hayırlı olsun JAnt ve ALstik Kombinasyonu güzel olmuş. 19 denemek adına toplamda 8-10 bin tl ödemenin bir manası yok Araçlarımız Golf R olsaydı o zaman başka olurdu zaten :)  

@Ender Teşekkür ederim hocam.. İşin açığı sizin yorumlarınız beni cesaretlendirdi yoksa kumho hiç aklımdan geçmemişti..

Evet sizin lastiklerle aynı PS71 ..

@ZITIPAŞA Merhaba,

Tabii ki paylaşırım. Yalnız taktık lastiği oldu bitti olmuyor malum lastiğe bakım yapmanız da bahsettiğiniz gibi ömrüne etki edecektir. Wear derecesine bakarsanız üst seviyede diğer belli başlı sitelerde de ilgili değerleri karşılaştırabilirsiniz..

Geri
Üst Alt