Led Stop Seri no kısmı marka yazmayışı

Güzel bir noktaya temas etmişsiniz hocam.

Orijinalden şaşılmamalı diye düşünenlerdenim. Açıkçası replika 7.5 led stop alan arkadaşlar -Allah korusun- bir ufak kazada diyelim bir parça kırıldı, tek parça o 7.5 replika stoplardan bulabilecekler mi? Yoksa tekrar sıfır bir takım mı alacaklar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yazdığınızı şöyle birşey geldi aklıma.

Orjinal bir led stop kaza sonucu kırıldığında sadece o stop servisten alınabiliyor mu? Alınabilirse fiyatı ne kadar olacak hocam?

Replika full takım 2000 tl iken, diğer türlü oem tek parçanın fiyatı 1000 tl 'den aşağı olmaz sanırım.(Takım olarak 4500 tl civarı diye okumuştum forumda)

Amacım yazdığınız yazının haksız olduğunu söylemek değil yanlış anlamayın, beyin fırtınası yapmak istedim sadece.

Kazasız sürüşler hepimize...

Yazdığınızı şöyle birşey geldi aklıma.

Orjinal bir led stop kaza sonucu kırıldığında sadece o stop servisten alınabiliyor mu? Alınabilirse fiyatı ne kadar olacak hocam?

Replika full takım 2000 tl iken, diğer türlü oem tek parçanın fiyatı 1000 tl 'den aşağı olmaz sanırım.(Takım olarak 4500 tl civarı diye okumuştum forumda)

Amacım yazdığınız yazının haksız olduğunu söylemek değil yanlış anlamayın, beyin fırtınası yapmak istedim sadece.

Kazasız sürüşler hepimize...

Hocam forumdan bir arkadaştan 3 parça led stop aldım. Biri eksikti. Diğerini çıkmacılardan 300 liraya temin etmiştim orijinal olarak. Bana açıkçası 1000 lira gibi bir rakama gelmişti. O zaman tek parça led stop enderin sitesinde 600 tl civarıydı sıfır olarak.

Sıfır olarak ne yazık ki tek parça yine fiyat yüksek oluyor. 7 veya 7.5 farketmeksizin.

Ancak 2. El olarak 7.5 orijinal led stop parça parça temin edilebilir. Sarı sitede ilanlar mevcut.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Golf 7 ye 7.5 stopu biraz eğrelti duruyor bence . Fabrika çıkışlı olmayıp fabrikasyon şekilde takılmayan her donanım uzun vadede sıkıntı yaratır . Böyle bir alt yapıya sahip bir araçta replika ürün kullanmak bence doğru değil . Orijinall parçayı alıp kuralıma uygun şekilde delme kesme biçme yapmadan montaj yapılıp araca tanıtıldıktan sonra sorunsuzca uzun süre kullanılır . 

İlla 7.5 stop takılacaksa orjinal alınıp düzgünce kablolaması yapıldıktan sonra araca tanıtılması taraftarıyım . Açıkcası ben led stop alırken o fiyata 2013 model araçtan çıkan stop olmak istemezdim . Her üründe olduğu gibi ledlerinde bir kullanım ömrü var ne kadar kullanıldığını tabi ki bilemeyiz ama yeni model bir araçtan çıkan stopun daha az kullanılmış olma olasılığı daha yüksek. Stoplar kullanıma bağlı ve ortam şartlarına karşı deforme olabiliyor . Eğer seti farklı araçlardan parça parça alıcaksanız . Aldıktan sonra güzelce temizlik yapıp yüzeydeki kontaminasyon gidermenizi tavsiye ederim .

Led stoplar büyükşehirlerde oldukça fazla çalınıyor fatura kesebilecek bi yerden alırsanız kaskoya işletebilirsiniz .

Geri
Üst Alt