Led Stop Seri no kısmı marka yazmayışı

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent bey metin abiye mesaj geçtim. Benim düldül stoğun stoğu bir 7 kasa:) sadece 7.5 stop takınca sırıtacaktır 7.5 tampon difüzörü de almam gerekecek ki cuk diye yakışsın.. ama açıkçası kararsızım hâla 7/7.5 arası 
Hocam bey demezseniz sevinirim

Zevkler renkler tartışılmaz sadece oneriydi

Siz de haklısınız vakit ve nakit gerekiyor hepsine

Ben de aynı durumdaydim

7.10 - 7.15 su an çakma 7.25 durumdayım

Aşama aşama kismet nereye kadar giderse

Haftaya 7.30 terfi edeceğim isallah

@Musaaksoy daha almadım 1750 tl de anlaşmıştık
Fiyat hayli yüksek hocam

ayrıca orjinal olup olmadıkları hakkında şüpheliyim bende. 2013 üretim yılı yazıyor olsa da o dönemlerde opsiyon olarak alınabiliyordu led stoplar, ama 2015 yılında highline araçlarda standart donanım olarak gelmeye başladı.

Ayrıca @ycetin hocamın paylaştığı resimde orta kısmında 1 adet  yanmayan led stoplar orjinal değildirler. resme dikkatli baktığınızda bunu görebilirsiniz.

@Ender Hocam merhaba ilginize teşekkür ederim. 

@ycetin paylaştığı resmî ben foruma yüklemiştim o resimdeki aracın sol duş stopu arızalıydı frene basıldığında bi kısmı yanıyor park halinde ise sönük kalıyordu.. 

ben seri numaralardan muallakta kaldım fiyat olarak 2000den 1750 ye düştü ben de Orjinal dediği için onaylamıştım. Şuan ikilemde kaldım Orjinal mi değil mi diye ayrıca metin abinin güzelliğini değerlendirmeyi düşünmüyor da değilim

@Ender Hocam merhaba ilginize teşekkür ederim. 

@ycetin paylaştığı resmî ben foruma yüklemiştim o resimdeki aracın sol duş stopu arızalıydı frene basıldığında bi kısmı yanıyor park halinde ise sönük kalıyordu.. 

ben seri numaralardan muallakta kaldım fiyat olarak 2000den 1750 ye düştü ben de Orjinal dediği için onaylamıştım. Şuan ikilemde kaldım Orjinal mi değil mi diye ayrıca metin abinin güzelliğini değerlendirmeyi düşünmüyor da değilim
paylaşılan resim ile orjinal olmayan resim aynı denk gelmiş :)  

Ben ; 1750 tl ye eski led stop, hemde orjinal olduğundan emin değilsem hiç o topa girmezdim. İlla ki değişim isterseniz şayet @metinkar hocamın foruma özel dinamik led stoplarını değerlendirirdim. Şuanki durumda bu mantıklı belki ileride Dinamik led stoplarınızı Led stoplarla rahatlıkla değiştirme şansınız da olacaktır diye düşünüyorum.

Tekrar söylüyorum hocam stoplar orjinal. 2016 model golf R üzerinden söküp kendi aracima taktığım stoplarda bu şekilde 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yanmayan ledlerden orijinal olup olmadığını anlamak neredeyse imkansız. Örneğin kendi aracıma orijinal çıkma led stop takımı aldım forumdan. Taktığımda yanmıyordu o kısım. Ancak stop soketine ufak bir kablo eklemeyle birlikte o yanmayan yerleri yaktım. Etiketlerden orijinal stop olduğunu söyleyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Temizler ise fiyat iyi ama parcalarin farkli tarihlerde olmasi soru isareti.

Stoplar @forjust1day Tuna’nında dediği gibi orjinal.4/5 ay önce 2016 model aracımdan söküp sattığım stoplarda da bu şekilde etiket vardı.Baskı kabartma şeklinde de bi yerde vw logosu olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.Kendi stoplarımı 2050 liraya vermiştim.1750 TL kötü rakam değil olması gerektiği gibi 2013 olması sebep gösterilip az daha pazarlık yapılabilir.Sonuçta orjinal stop replikalarla kalite olarak fark mutlaka var.

Stoplar @forjust1day Tuna’nında dediği gibi orjinal.4/5 ay önce 2016 model aracımdan söküp sattığım stoplarda da bu şekilde etiket vardı.Baskı kabartma şeklinde de bi yerde vw logosu olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.Kendi stoplarımı 2050 liraya vermiştim.1750 TL kötü rakam değil olması gerektiği gibi 2013 olması sebep gösterilip az daha pazarlık yapılabilir.Sonuçta orjinal stop replikalarla kalite olarak fark mutlaka var.
Ne zaman satmıştın 2050 tl ye Can, birde o dönemde Dinamik led stop varmıydı piyasada satılan acaba fiyuatı vs bilgin varmı?   :)  

Y

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne zaman satmıştın 2050 tl ye Can, birde o dönemde Dinamik led stop varmıydı piyasada satılan acaba fiyuatı vs bilgin varmı?   :)  

Y
Bu aracımı aldıktan sonra Ender abi.Vardı tabi bunları taktıktan sonra onları sattım.Bunları da oem aldım. 4 bin lira orjinal dinamik 7.5 stoplar.

Tarihin farklı olma nedeni kaza yapmış veya kirilmis olup sadece o led stop değişmiştir olasiligida olabilir. Örneğin  Sol dis kırılınca hepsi takım halinde değişmiyor sonuçta 

Tarihin farklı olma nedeni kaza yapmış veya kirilmis olup sadece o led stop değişmiştir olasiligida olabilir. Örneğin  Sol dis kırılınca hepsi takım halinde değişmiyor sonuçta 
Güzel bir noktaya temas etmişsiniz hocam.

Orijinalden şaşılmamalı diye düşünenlerdenim. Açıkçası replika 7.5 led stop alan arkadaşlar -Allah korusun- bir ufak kazada diyelim bir parça kırıldı, tek parça o 7.5 replika stoplardan bulabilecekler mi? Yoksa tekrar sıfır bir takım mı alacaklar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt